Reklama
aplikuj.pl

The Elder Scrolls Online wrzuci Was do nowych lochów

the elder scrolls

Rozpocznijcie swoją przygodę Cienia nad Morrowind z DLC z lochami Scribes of Fate i 37. aktualizacją podstawowej wersji gry. The Elder Scrolls Online znów stało się większe.

Nowe przygody w The Elder Scrolls Online

Pakiet DLC The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate i bezpłatna 37. aktualizacja podstawowej wersji gry są już dostępne na PC/Mac. Jeśli gracie na Xbox lub PlayStation, nie martwcie się – to DLC z lochami i aktualizacja pojawią się na konsolach już 28 marca.

Czytaj też: Wiedźmin 3 Dziki Gon znów ulepszony!

Rzućcie wyzwanie sobie i swojej drużynie w dwóch ekscytujących nowych lochach, Bal Sunnar i Scrivener’s Hall. W ten sposób rozpoczniecie swoją sagę Cienia nad Morrowind.

Zbierzcie sojuszników i ruszajcie do całkiem nowych lochów PvE dla czterech graczy – Bal Sunnar i Scrivener’s Hall. Odkryjcie dwie niepowtarzalne historie, które rozpoczynają większą przygodę Cienia nad Morrowind i prowadzą do nadchodzącego prologu Necrom i rozdziału Necrom, które pojawią się w tym roku.

Bal Sunnar

Telvańskie miasto Bal Sunnar zaczęło emanować tajemniczą temporalną magią, a Zakon Psijic potrzebuje waszej pomocy, aby zbadać to niebezpieczne zjawisko. Jednak ród Telvanni nie lubi, kiedy osoby z zewnątrz wtrącają się w jego interesy i jest gotów bronić swoich sekretów za wszelką cenę. W Bal Sunnar wraz z sojusznikami musicie walczyć z czasem i odkryć prawdę dotyczącą temporalnej anomalii, zanim jej chaotyczny wpływ rozprzestrzeni się na całe Morrowind.

Scrivener’s Hall

Skrybowie Mory byli niegdyś pokojowo nastawioną organizacją poświęconą zbieraniu informacji w imieniu Lorda Wiedzy, Hermaeusa Mory. Jednak ich złowrogi nowy przywódca uzurpuje sobie kontrolę nad kultem i zagraża zejściu skrybów na niebezpieczną drogę. Dołączcie do byłego przywódcy Skrybów Mory, Keshargo, i ruszajcie w drogę pomiędzy wymiarami, poszukując potężnego artefaktu, który jest kluczem do odzyskania jego tytułu Magnastylusa. Aby to zrobić, musicie też powstrzymać ambitną Valinnę, zanim ta na zawsze przeklnie dusze swoich wyznawców.

Kolejna aktualizacja The Elder Scrolls Online

Wraz z DLC z lochami pojawi się też 37. aktualizacja podstawowej wersji gry. Ten nowy patch jest całkowicie bezpłatny dla graczy w ESO i wprowadza do gry szereg poprawek, dodatków i ulepszeń.

Czytaj też: Twórcy Stalker 2 nie dają się rosyjskim hakerom

Nowa aktualizacja wprowadza nowe narzędzie kosmetyczne ukrywania ramion. Dostępna za Event Tickets u handlarki wydarzeń Impresario, funkcja ukrywania ramion działa podobnie jak ukrywanie hełmu i pozwala ukryć tę część stroju podczas personalizowania wyglądu na stanowisku strojów.

37. aktualizacja zawiera także szereg ulepszeń systemu domostw, w tym nowe filtry zakładek umieszczania i zdejmowania w edytorze, możliwość zresetowania manekinów ćwiczebnych i opcję wyświetlenia pełnej listy mebli podczas kupowania zarówno wyposażonych, jak i niewyposażonych domów.