Reklama
aplikuj.pl

Twórcy Stalker 2 nie dają się rosyjskim hakerom

stalker 2

Stalker 2 zapowiada się na jedną z najlepszych gier w 2023 roku. Tytuł jednak na swojej drodze co chwilę natrafia na Rosjan, którzy robią wszystko, aby przeszkodzić ukraińskiej produkcji.

Stalker 2 będzie świetną grą

Stalker 2 bez wątpienia ma szansę być jednym z najlepszych tytułów 2023 roku. Kontynuacja kultowej produkcji już teraz wygląda doskonale, a widać też, że twórcy starają się stworzyć grę wyznaczającą standardy wielu technologii.

Produkcja wykorzystać ma całą moc silnika Unreal Engine 5 oraz technologii motion capture i fotogrametrii, zapewniając fenomenalną grafikę i doskonałe wrażenia z gry. Zaawansowany system sztucznej inteligencji wrogów zmusi stalkerów do stosowania różnorodnych taktyk podczas walk z licznymi przeciwnikami, którzy będą stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy. System symulacji życia A-Life 2.0 stworzy holistyczny ekosystem, w którym działania gracza będą mieć wpływ na świat zony. Nic tylko czekać!

Czytaj też: Capcom doskonale rozumie japońską publikę Street Fighter 6

Niestety, nie dość, że twórcy gry musieli zostawić swoją pracę, aby bronić kraju przed Rosjanami, to jeszcze pozostała ekipa musi mierzyć się z hakerskimi ataki z tego samego kraju. Ukraińscy twórcy Stalker 2 poinformowali, że ich aplikacja, w której trzymali grafiki została zhakowana i tym samym wiele materiałów z gry trafiło w niepowołane ręce. Autorzy proszą, aby uważać na spoilery i pamiętać, że wiele z grafik, które trafią do sieci przedstawiają nieskończoną wersję gry.