Reklama
aplikuj.pl

Klasyczne odsłony The Elder Scrolls za darmo na Steam

the elder scrolls

Bethesda ułatwiła nam pobranie swoich klasycznych gier za darmo. Pierwsze gry z serii The Elder Scrolls można już dodawać do swojej biblioteki gier Steam.

Darmowe The Elder Scrolls

Bethesda zrobiła małą niespodziankę swoim największym fanom i umieściła na Steam kilka starszych produkcji z serii The Elder Scrolls. Jakie produkcje są dostępne za pomocą platformy Valve? Mowa tutaj o:

  • The Elder Scrolls: Arena
  • The Elder Scrolls II: Daggerfall
  • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
  • The Elder Scrolls Adventures: Redguard

Czytaj też: Blizzard przyznaje, że Diablo Immortal na PC to eksperyment

The Elder Scrolls: Arena oraz The Elder Scrolls II: Daggerfall dotychczas można było pobierać za darmo z oficjalnej strony Bethesdy. An Elder Scrolls Legend: Battlespire oraz An Elder Scrolls Legend: Battlespire były za to dostępne płatnie na GOG.com. Teraz wszystko jest też na Steam.

Elder Scrolls na Steam

The Elder Scrolls: Arena

Cesarski mag bitewny Jagar Tharn zdradza Cesarza Uriela Septima i więzi go w wymiarze równoległym. Następnie przejmuje jego tożsamość i zajmuje tron. Samotny więzień musi wyruszyć do najsłynniejszych i najbardziej niebezpiecznych miejsc w Tamriel, aby zebrać fragmenty strzaskanej Laski Chaosu, ocalić Cesarza i wyzwolić Cesarstwo.

Produkcja dostępna za darmo na stronie Betehsdy oraz Steam.

The Elder Scrolls II: Daggerfall

Starożytny golem Numidium, który był niegdyś potężną bronią, dzięki której wielki Tiber Septim zjednoczył Tamriel, został odnaleziony w Zatoce Iliac. Gdy król Daggerfall zostaje zamordowany, jego duch zaczyna nawiedzać królestwo. Cesarz Uriel Septim VII wysyła na Wysoką Skałę swojego czempiona – będzie on musiał uciszyć duszę króla i upewnić się, że golem nie wpadnie w niewłaściwe ręce.

Produkcja dostępna za darmo na stronie Betehsdy oraz Steam.

Czytaj też: Ubisoft wyłącza serwery. Firma podała listę gier bez dostępu do sieci

An Elder Scrolls Legend: Battlespire

Cesarska Szkoła Wojskowa straciła łączność z Akademią Battlespire, elitarnym centrum szkoleniowym, ukrytym w krainie Otchłani. Wysłannik, który miał zbadać całą sprawę, odkrywa, że wszyscy pracownicy Battlespire nie żyją, a brama do Tamriel została zablokowana. Wkrótce dochodzi do oblężenia placówki przez złowrogie daedry, a więc wysłannik nie ma innego wyjścia – musi podążać w mrok, ku daedryckiemu królestwu.

Produkcja dostępna na Steam za 23 zł oraz za 26,79 zł na GOG.com.

The Elder Scrolls Adventures: Redguard

Tiber Septim przemierzał całe Tamriel, siłą jednocząc jego skłócone prowincje. Nawet potężni Redgardzi z Hammerfell są teraz na usługach Cesarstwa. Cyrus, legendarny najemnik Redgardów organizuje jednak bunt. Wraz z tak zwaną Ligą Niepokornych, Cyrus pokonuje wojska okupacyjne w Stros M’kai i zmusza Tibera Septima do podpisania pokoju z Redgardami.

Produkcja dostępna na Steam za 23 zł oraz za 26,79 zł na GOG.com.