WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Falconeer na Xbox Series to pokaz mocy konsol

Poznaliśmy szczegóły dotyczące tego jak działać będzie The Falconeer na Xbox Series. Te liczby robią wrażenie!

The Falconeer w liczbach! Wiemy już jaką jakość dostarczy nowa generacja konsol. I jeśli przeplatają się tutaj takie wyrażenia jak 4K czy 120fps to znaczy, że nowe konsole są naprawdę niezłe!

The Falconeer – tytuł startowy

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o The Falconeer to powinniście wiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze – produkcja wygląda jak idealny tytuł do relaksu. Lot w przestworzach będzie miłą odskocznią od innych dużych gier. Druga ważna informacja – to tytuł startowy na Xbox Series. I ten tytuł ma się czym popisać!

Czytaj też: Furki Cyberpunk 2077 w nowym odcinku Night City Wire 4!
Czytaj też: Patrzę na czasy ładowań Xbox Series X i się śmieje
Czytaj też: Porównanie NFS Hot Pursuit Remastered. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

Jakość The Falconeer

Jak wyglądać będzie działanie The Falconeer na Xbox Series X, Xbox Series S oraz Xbox One? Gra oferować będzie tryb lepszej rozdzielczości lub płynności. Oto dane. Xbox Series X zadziała w 4K/60fps lub 1800p/120fps. Czas wczytywania się gry to 13 sekund. Identyczny czas ładowania zobaczymy na Xbox Series S. Tutaj gra w trybie lepszej grafiki zadziała w 1800p i 60 fps. Tryb płynności to za to 1080p i 120fps.

Jeśli chodzi o Xbox One S – dostępny będzie jeden tryb, który i tak wypada nawet nieźle. Produkcja zadziała w 1080p i 60fps. Xbox One X podkręca ten wynik do 1800p i 60fps. Czas ładowania na starszych konsolach – 42 sekundy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News