WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The King’s Man – nowe zdjęcia z pierwszą wojną w tle

Po wczorajszym zwiastunie dostajemy sporo zdjęć pochodzących z filmu King’s Man: Pierwsza misja. Zobaczcie z czym przyjdzie im się mierzyć w tych trudnych czasach.

Czytaj też: King’s Man: Pierwsza misja – nowy zwiastun zapowiada wiele emocji. Kiedy premiera?

King’s Man: Pierwsza misja skupi się na pokazaniu historii tytułowej organizacji, której działania mogliśmy obserwować w dwóch filmach dziejących się we współczesności. Głównym bohaterem jest Eggsy, w którego wciela się Taron Egerton. Matthew Vaughn reżyser zarówno poprzednich filmów jak i prequela zapowiada, że Eggsy jeszcze powróci, tymczasem prześledzimy historię organizacji.

Pierwszą misją tytułowych Kingsmanów będzie, a jakże by inaczej, ocalenie świata. Tym razem grupa największych tyranów i geniuszy przestępstw zebrała się, by doprowadzić do wybuchu wojny. Zaś tytułowa agencja będzie musiała ich powstrzymać. Głównym bohaterem będzie zarozumiały i czarujący młody Conrad, syn brytyjskiego księcia. Chłopak chce znaleźć sposób, w których dobrze przysłuży się krajowi pogrążonemu w I wojnie światowej. W tej roli zobaczymy Harrisa Dickinsona, a u jego boku wystąpi Ralph Finnes.

W obsadzie znaleźli się też: Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Daniel Brühl, Djimon Hounsou i Charles Dance.

Premierę The King’s Man zapowiedziano na 18 września 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News