Reklama
aplikuj.pl

The Lords of the Fallen w końcu wraca! Zajawka zapowiada mroczny tytuł

the lords of the fallen

„Wstąp do mrocznego świata cieni i chaosu w epickiej, mrocznej grze RPG akcji Lords of the Fallen.” – zachęcają nas twórcy z Hexworks, których wydaje CI Games. Czego się spodziewać po tym tytule?

The Lords of the Fallen. Czemu nie Lords of the Fallen 2?

Jak się okazuje, CI Games nie zdecydowało się na dodanie dwójki w tytule. Nowa odsłona zamiast tego dorzuca tylko „the”, co może wskazywać na to, że marka zaliczy trochę większe zmiany i gracze powinni się tego już teraz spodziewać. Tytuł pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Wiemy, że gra tworzona jest na Unreal Engine 5, ale jeszcze nie otrzymaliśmy daty premiery.

Czytaj też: Statua Wolności zniszczona. Nowa mapa w Call of Duty Vanguard!

The Lords of the Fallen jest duchowym następcą, jakiego zawsze chcieli fani oryginału – zapewnia Virtosu, będący reżyserem kreatywnym projektu. – Gra jest znacząco większa, z olbrzymim, dualnym światem, pełnym połączeń między lokacjami i podziałem pomiędzy królestwo żywych i umarłych. Można go zwiedzać samemu lub z przyjaciółmi. Atmosfera gry jest dużo bardziej mroczna i wymagająca – świat ma silniejszą tożsamość, bogatszą narrację i bardziej wciągającą opowieść. Soulslike’owa walka jest szybsza i bardziej dynamiczna, a systemy RPG są dużo głębsze niż w oryginale.

Co w The Lords of the Fallen?

Ciekawi Was fabuła gry? Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie… nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z potężnych mrocznych krzyżowców, ruszymy do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym potężne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i zaawansowaną, immersyjną fabułę.

Czytaj też: Aktualizacja Dying Light 2 ciekawsza niż nowy dodatek Bloody Ties?

Deweloperzy wymieniające następujące cechy gry:

  • Wyrusz w podróż po dwóch rozległych, równoległych światach – krainie żywych… i zmarłych
  • Opanuj dynamiczny, płynny, satysfakcjonujący i taktyczny system walki
  • Posługuj się niszczycielskimi magicznymi atakami i potężnymi wzmocnieniami
  • Zaproś drugiego gracza, który dołączyć do twojej kampanii w płynnym, sieciowym trybie wieloosobowym
  • Poznawaj innych mieszkańców świata, którzy podejrzanie chętnie zaoferują ci pomoc…
  • Szczegółowo modyfikuj swoją postać
  • Wybierz jedną z 9 początkowych klas postaci, na przykład rycerza, łotrzyka lub adepta ognia