Reklama
aplikuj.pl

Statua Wolności zniszczona. Nowa mapa w Call of Duty Vanguard!

call of duty Vanguard

Już 24 sierpnia zadebiutuje nowa mapa w Call of Duty Vanguard. Activision opisało nową lokację, pozwalając nam ustalić plan działania. Zniszczona Statua Wolności budzi grozę!

Beheaded w Call of Duty Vanguard

Wgryźcie się w „wielkie jabłko” w postapokaliptycznej mapie wieloosobowej Beheaded, która pojawi się w grze wraz z piątym i ostatnim sezonem Vanguard i Call of Duty: Warzone – Ostatni bastion. Manewrujcie wśród ruin Statuy Wolności, które spadły na ulice i walczcie w budynkach będących symbolami bogatego nocnego życia Nowego Jorku.

Beheaded w Call of Duty Vanguard

Czytaj też: PlayStation VR2 z rokiem wydania! Co zaoferuje headset?

Głowa Statuy Wolności oraz jej ramię trzymające pochodnię legły strzaskane na ulicach Nowego Jorku, podpalając piętra nad klubem Red Saxophone Lounge. Układ małych i średnich przestrzeni zachęca do nieustannej walki, a wnętrza i boczne ścieżki pozwalają na bogactwo taktycznych rozwiązań.

Szczegóły Beheaded w Call of Duty Vanguard

Zachodni punkt odrodzeń umieszczono przy wojskowej barykadzie rozstawionej przy miejscu wypadku. Na wschodzie widać sklep odzieżowy dzielący budynek z barem i piekarnią z lewej strony. Po prawej znajdują się Dudson Theater oraz sklep z płytami. Na wprost od punktu natraficie natomiast na przewrócone samochody, gruzy i porozrzucane elementy Statuy Wolności.

Krąg szczątek otacza zapadniętą ulicę w centrum, przez którą można dostać się do tuneli metra poniżej. Po zejściu na peron i wspięciu się schodami z drugiej strony traficie do przeciwległego punktu odrodzeń.

Czytaj też: Osiodłać konie! Mount and Blade 2 Bannerlord z datą premiery pełnej wersji

W jego pobliżu znajdziecie salonik oraz restaurację. Możecie zająć pozycje w ich środku lub wykorzystać tylne alejki do okrążenia przeciwników lub błyskawicznej ucieczki z trudnej sytuacji. Na ulicach widoczność jest ograniczana przez auta, gruzy i części statuy. Pozostanie na ziemi pozwoli wam łatwiej unikać wykrycia, z kolei wspinaczka pozwoli lepiej rozejrzeć się po okolicy kosztem bardziej odsłoniętej pozycji.

Nieco obok centrum mapy spoczywa głowa statuy. Możecie wejść do niej przez szyję lub użyć tyrolki, by dostać się do wejścia z tyłu głowy. Wspinaczka do wewnętrznej platformy pozwoli wam zająć dogodną pozycję z widokiem na zachód z doskonałą widocznością wycinka miejsca wypadku oraz pobliskich przewróconych samochodów.

Uzbrojenie średniego i dalekiego zasięgu spisze się najlepiej na otwartej przestrzeni ulicznej. Rozsypane po okolicy gruzy ułatwią unikanie linii ognia przy poruszaniu się po mapie. PM-y i strzelby zabłysną z kolei w większości wnętrz, alejek i tunelach metra.