Reklama
aplikuj.pl

The Mageseeker: A League of Legends Story – wracamy do LoLa w grze single-player

the mageseeker

Gracze doceniają nową grę z uniwersum League of Legends. Tym razem do sprzedaży trafiło The Mageseeker: A League of Legends Story skierowane dla pojedynczego gracza.

Co wiemy o The Mageseeker: A League of Legends Story?

Stworzona przez Digital Sun, autorów gry Moonlighter, gra The Mageseeker: A League of Legends Story to RPG akcji w uniwersum League of Legends. Łowcy magów w królestwie Demacii uciskają parających się magią obywateli w imię porządku publicznego. Stosują indoktrynację, inwigilację, aresztowania i prześladowania.

Czytaj też: Dead Island 2 to kolejny imponujący graficznie tytuł na starym Unreal Engine

Wciel się w Sylasa, kradnącego zaklęcia maga, który właśnie wyrwał się z niesprawiedliwej niewoli łowców magów. Przy pomocy łańcuchów, które do niedawna cię pętały, musisz wyzwolić swoją krainę spod jarzma tyranii, eliminując po kolei łowców magów.

Magia jest wszędzie, nawet na polu walki. Opanuj przeróżne zaklęcia, od palących płomieni po zabójczy lód, i stwórz własny styl rozgrywki. Użyj łańcuchów i obróć magię wrogów przeciwko nim lub załatw ich pięściami – wybór należy do ciebie.

Czytaj też: Odkryjcie kolejną wieżę na magnetycznej północy w Teslagrad 2!

Demacia jest gotowa na rewolucję, ale czy podołasz roli przywódcy buntu? Twoim zadaniem jest odnalezienie magów w całej krainie i nakłonienie ich do walki dla twojej sprawy. Wykorzystaj potęgę rosnącej armii do ulepszenia bazy i odblokowania wyjątkowych umiejętności.

W twoich oczach łowcy magów to prawdziwi kryminaliści, ale reszta świata może nie być gotowa na prawdę. Walcz z potężnymi wrogami i połącz siły z niezapomnianymi sojusznikami – starymi i nowymi. Tylko ty możesz odkryć głęboko ukryte sekrety z przeszłości Demacii i wykorzystać je, by zmienić jej przyszłość.