WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

The Mandalorian – zwiastun 2 sezonu. Baby Yoda powraca!

The Mandalorian – zwiastun 2 sezonu. Baby Yoda powraca!

Disney w końcu pokazał zwiastun 2. sezonu serialu The Mandalorian i trzeba przyznać, że jest na co czekać! Zobaczcie co przygotowano dla nas w nowych odcinkach.

Baby Yoda i mandaloriański łowca powracają w zwiastunie 2. sezonu serialu The Mandalorian, który dzisiaj trafił do sieci. Wraz z nimi powraca kilka znajomych twarzy, przede wszystkim Gina Carano i Carl Weathers. Jest też Giancarlo Esposito, który w wciela się w Moffa Gideona, prawdopodobnie głównego antagonistę serii. Powrócą również: Werner Herzog , Omid Abtahi,  Nick Nolte,  Taika Waititi i  Ming-Na Wen.

W wywiadzie dla EW Jon Favreau i Dave Filoni wypowiedzieli się na temat 2. sezonu, choć żadnych szczegółów niestety nie zdradzili. Favreau powiedział:

W nowym sezonie chodzi o wprowadzenie większej historii na świat. Historie stają się mniej ograniczone, ale każdy odcinek ma swój własny klimat i miejmy nadzieję, że wnosimy do serialu znacznie więcej miejsc.

Zaś Filoni dodał, że:

Wszystko staje się większe, stawki rosną, ale także osobista historia między Baby Yodą a Mandalorianinem rozwija się w sposób, który moim zdaniem będzie się podobał ludziom

Niestety o samej fabule niewiele nam to mówi, choć powinniśmy spodziewać się dodatkowych wątków pobocznych i rozszerzenia świata. Podobno ma pojawić się znana z animacji Ahsoka Tano, ale to tylko plotka, której nadal nikt oficjalnie nie potwierdził.

Przypominamy, że premierę 2. sezonu The Mandalorian zapowiedziano na 30 października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News