Reklama

The Old Guard – Charlize Theron jako nieśmiertelna wojowniczka na zdjęciach z filmu Netflixa

The Old Guard Charlize Theron, The Old Guard premiera, The Old Guard film, The Old Guard fabuła

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z filmu The Old Guard, w którym Charlize Theron gra nieśmiertelną najemniczkę. Kiedy premiera?

Czytaj też: Przeklęta – Netflix prezentuje zdjęcia i plakat kolejnego serialu fantasy. Jest na co czekać?

The Old Guard to filmowa adaptacja komiksu Grega Rucki i Leandro Fernándeza. Historia opowiada o grupie nieśmiertelnych najemników, którzy walczą o zachowanie swojego istnienia w tajemnicy. Przewodzi im Andy (Charlize Theron, a właściwie Andromacha z Scythii wojowniczka urodzona tysiące lat temu. Umierała setki razy i za każdym razem wracała do życia. Choć ukrywa się przed światem niestrudzenie walczy z mrocznymi istotami rodem z legend i mitów. Podczas jednej z misji grupa natrafia na ślad kolejnego nieśmiertelnego, którego chcą wyszkolić i włączyć do swojej grupy. Na ich drodze stają jednak dwaj ludzie stanowiący ogromny problem. Jednym z nich jest historyk i agent CIA (Chiwetel Ejiofor), w którego ręce trafia nagranie demaskujące członków zespołu. Drugi zaś to dyrektor wielkiej firmy farmaceutycznej (Harry Melling), który chce sprzymierzyć się z agentem by przejąć zespół i prowadzić na nich eksperymenty w celu zdobycia ich umiejętności.

W rolach głównych wystąpią: Charlize Theron, KiKi Layne, Marwan Kenzari, Matthias SchoenaertsLuca MarinelliChiwetel EjioforHarry Melling i Veronica Ngo.

Premierę filmu zapowiedziano na 10 lipca. Za kamerą stanęła Gina Prince-Bythewood, zaś za scenariusz odpowiada jeden z autorów komiksowego pierwowzoru – Greg Rucka.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News