Reklama

Jak wyobrażacie sobie luksusowy supersamochód Rolls-Royce?

Rolls Royce supersamochód, supersamochód Rolls Royce, render Rolls Royce, wyjątkowy Rolls Royce

Chociaż to samo w sobie oczywiste, że nie wyobrażamy sobie tradycyjnego samochodu Koenigsegga, to nieco dziwne wydaje się, że supersamochód Rolls-Royce nie jest czymś typowym dla marki. Stąd jednak sam render.

Rolls-Royce z czasem stworzył dla siebie niszę pod kątem stricte luksusowych samochodów i choć jesteśmy pewni, że marka poradziłaby sobie ze stworzeniem supersamochodu, do tej pory jeszcze go nie otrzymaliśmy. To jednak wcale nie oznacza, że wszystkie Rolls-Royce są wolne, bo każdy wie, że nie są, ale czegoś im tam brakuje do miana super- i hipersamochodu.

Poniżej zobaczycie coś, co mogłoby być idealnie wymierzonym strzałem w ofertę Bugatti. Tym bowiem ma być luksusowy supersamochód Rolls-Royce w wizji Rain Prisk z Facebooka, który wyrenderował elegancki supersamochód z charakterem marki, stawiając na tradycyjną parę drzwi i oczywiście silnik tuż za kabiną.

Czytaj też: Co oferuje szalenie drogie i ograniczone Audi RS Q8 od Manhart?

Supersamochód od Rolls-Royce w tym wydaniu wygląda zdecydowanie nieco „rozciągnięto” i nieco brakuje mu charakterystycznych dla marki linii bocznych. Dozy elegancji nadaje mu jednak wąska kratka, cienkie reflektory, charakterystyczny emblemat i pomruk V12, którego nigdy nie usłyszymy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News