WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Old Guard z najnowszym zwiastunem! Kim są nieśmiertelni wojownicy?

Już 10 lipca na Netfliksie pojawi się film The Old Guard z Charlize Theron w roli głównej. Tymczasem zobaczcie najnowszy zwiastun, a także serię plakatów i klipów przedstawiających nieśmiertelnych wojowników.

Czytaj też: Lipiec 2020 w HBO GO – kalendarz premier

The Old Guard to filmowa adaptacja komiksu Grega Rucki i Leandro Fernándeza. Historia opowiada o grupie nieśmiertelnych najemników, którzy walczą o zachowanie swojego istnienia w tajemnicy. Przewodzi im Andy (Charlize Theron, a właściwie Andromacha z Scythii wojowniczka urodzona tysiące lat temu. Umierała setki razy i za każdym razem wracała do życia. Choć ukrywa się przed światem niestrudzenie walczy z mrocznymi istotami rodem z legend i mitów. Podczas jednej z misji grupa natrafia na ślad kolejnego nieśmiertelnego, którego chcą wyszkolić i włączyć do swojej grupy. Na ich drodze stają jednak dwaj ludzie stanowiący ogromny problem. Jednym z nich jest historyk i agent CIA (Chiwetel Ejiofor), w którego ręce trafia nagranie demaskujące członków zespołu. Drugi zaś to dyrektor wielkiej firmy farmaceutycznej (Harry Melling), który chce sprzymierzyć się z agentem by przejąć zespół i prowadzić na nich eksperymenty w celu zdobycia ich umiejętności.

Dziś Netflix pokazał nam nowy zwiastun zawierający sporo scen, których wcześniej nie widzieliśmy.

Niełatwo żyć bez końca. Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci chroni świat śmiertelników. Kiedy zespół podejmuje się nowej misji ratunkowej i ich nadzwyczajne zdolności zostają nagle ujawnione, Andy i Nile (Kiki Layne), świeżo upieczony żołnierz w szeregach grupy, muszą wyeliminować zagrożenie ze strony ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zarobić na tym fortunę.

Jednak dużo ciekawsze są plakaty i seria klipów, za pomocą których Netflix przedstawia nam bohaterów filmu. Zobaczcie kim są i od ilu lat bronią Ziemi przed zagrożeniami.

Film The Old Guard na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood, to mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść, która pokazuje, że naprawdę niełatwo żyć bez końca.

Czytaj też: Netflix lipiec 2020 – pełna lista nowości na platformie

W rolach głównych wystąpią: Charlize Theron, KiKi Layne, Marwan Kenzari, Matthias SchoenaertsLuca MarinelliChiwetel EjioforHarry Melling i Veronica Ngo.

Premierę filmu zapowiedziano na 10 lipca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News