Reklama
aplikuj.pl

The Settlers New Allies graczy nie rozkochało

The Settlers New Allies

The Settlers New Allies w końcu trafiło do sprzedaży. Seria jednak może właśnie znajdować się w największych tarapatach od lat, ponieważ gracze nienawidzą tej produkcji.

The Settlers New Allies bez recenzji

Ubisoft postanowił nie udostępniać gry do recenzji przed jej premierą. Już to może niepokoić i niestety – jest się czego obawiać. The Settlers New Allies nie spełnia oczekiwań graczy, którzy krytykują większość aspektów tej produkcji.

Czytaj też: Ostatni taniec Diablo 3 – sezon 28

Piękne zwiastuny przedpremierowe ukryły to, że The Settlers New Allies jest produkcją ubogą w zawartość, która została niesamowicie uproszczona. Tytuł oferuje małe mapy, a przeciwnicy są w miarę łatwi do pokonania. Skąd taka decyzja twórców? Być może wszystko przez to, że The Settlers New Allies ma również trafić na konsole, więc w tym przypadku trochę łatwiejsza zabawa i uproszczone mechaniki mogą idealnie wpasowywać się w sterowanie na padzie. Nie jest jednak tak, że w strategie nie da się grać na konsolach, co udowadnia chociażby Age of Empires na Xboxach.

Gracze wystawiają teraz The Settlers New Allies bardzo niskie oceny. Tytuł na MetaCritic otrzymał od graczy średnią ocen 2,5 na 10, a w Epic Games Store ocena wynosi 3,9/5. Jedyna profesjonalna recenzja jaka się do tej pory pojawiła na MetaCritic, wynosi 6/10. Subreddit poświęcony serii pełen jest za to wpisów dotyczących zwrotowi gry.