Reklama
aplikuj.pl

Ostatni taniec Diablo 3 – sezon 28

diablo 3

Blizzard przedstawił szczegóły 28. sezonu Diablo 3. Jakie atrakcje przygotowano w grze na dwa miesiące przed premierą Diablo 4?

Poezja Diablo 3

Uśpiona moc z zamierzchłych czasów przepełnia całe Sanktuarium, czekając, aż ktoś odkryje ją na nowo. Jednakże to wy zdecydujecie, do jakich celów zostanie wykorzystana! Zaintrygowani? Sezon 28: Obrzędy z Sanktuarium rozpocznie się 24 lutego o godz. 17:00 czasu polskiego.

Czytaj też: Nowy zwiastun i nazwa Layers of Fear

Blizzard przedstawia motyw 28. sezonu poetycko.

Ach, pogoń za pieniądzem sprawia, że człowiek robi największe głupstwa, ale kopanie to dochodowe przedsięwzięcie. Poszukiwanie pradawnych nefalemskich artefaktów tym razem zmusiło nas do przedzierania się przez plątaninę rozkładających się liści i więdnących roślin. Łupaliśmy kamień po kamieniu, aż z głuchym odgłosem wbiłem kilof w jedną ze skał i uleciał z niej najpaskudniej śmierdzący gaz. Potem reszta kopaczy pomogła mi odkopać największy artefakt, jaki w życiu widziałem – złowieszczy ołtarz. Kiedy zabraliśmy się do badania tego interesującego znaleziska, moje myśli zmącił cichy szept. Nie był to szept jednej osoby a całego chóru. Nie jestem pewien, kto do mnie szeptał, ale koniecznie musieliśmy podzielić się naszym odkryciem z innymi. Wyruszyliśmy z naszym cudem w długą podróż powrotną do Nowego Tristram. Po kilku dniach miastowi zaczęli gromadzić się przy Ołtarzu, żeby go obejrzeć, ale potem odchodzili. Wtem nefalemowie wmaszerowali do miasta i zażądali, żebyśmy pokazali im nasze znalezisko…

kopacz z Nowego Tristram

Diablo 3 po raz 28

Sezon 28 wprowadza Obrzędy z Sanktuarium, nowy motyw sezonowy. Głodni wiedzy nefalemowie mogą wykonać należyte kroki i przy użyciu Ołtarza Obrzędów złożyć w ofierze różne materiały, by w zamian otrzymać niewypowiedzianą moc, która nie opuści ich aż do końca sezonu.

Czytaj też: Steve Jobs i Wozniak odnalezieni w Spider-Man na PS4!

W sezonie 28, Obrzędach z Sanktuarium, przeniesiemy się w głąb tajemniczych ruin w Butwiejacym Lesie. W trakcie wykopalisk mieszkańcy Nowego Tristram natknęli się na złowieszczy Ołtarz wyciosany z archaicznego kamienia, na którym wyryto kabalistyczne znaki. Pradawna woń monolitu bez reszty wstrząsnęła kopaczami, więc poprosili o pomoc dzielnych nefalemów, którzy z chęcią podjęli się zbadania złowrogiego znaleziska – dawno zapomnianego Ołtarza Obrzędów.

Skrywający moc uważaną w Sanktuarium za przepadłą Ołtarz Obrzędów obdarzy mistycznymi siłami godnych tego nefalemów… jeśli złożą coś w ofierze. Z Ołtarza Obrzędów możecie korzystać od pierwszego poziomu. Po dotarciu do Ołtarza Obrzędów oczom graczy ukaże się 26 ikon zwanych pieczęciami i 3 moce legendarnych mikstur.