Reklama
aplikuj.pl

The Settlers New Allies powraca po raz drugi

the settlers

The Settlers New Allies w końcu powraca. Deweloperzy przez ostatnie miesiące dopracowywali tytuł i mają dla nas kilka niespodzianek.

The Settlers New Allies raz jeszcze

Prince of Persia Sands of Time Remake oraz The Settlers New Allies to dwie produkcje, które nie zostały wydane przez Ubisoft w stanie, który nie podobał się graczom. Zespoły mogły spokojnie dopracowywać grę i zdaje się, że zespół od strategii wykorzystał swoją szansę.

Ostatnie wieści na temat The Settlers głosiły jeszcze w marcu:

Ostatnia zamknięta Beta zapewniła doskonałą okazję wszystkim uczestniczącym w niej graczach, by podzielić się cennymi uwagami dotyczącymi bieżącego stanu gry. Chcemy wam wszystkim podziękować za zaangażowanie. Zagłębiając się w te komentarze zorientowaliśmy się, że jakość gry odbiega ciągle od wizji naszego zespołu. Z tego powodu postanowiliśmy przesunąć premierę gry na późniejszy termin.

Czytaj też: FIFA 23 nabrała tysiące fanów piłki nożnej

Dopiero teraz deweloperzy powrócili z dobrymi wieściami. The Settlers New Allies będzie miało premierę 17 lutego 2023 roku, a w produkcji jest także wersja gry przeznaczona na konsole PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz za pośrednictwem chmur GeForce Now oraz Amazon Luna.

Co czeka w The Settlers New Allies?

Twórcy The Settlers New Allies wyróżnili najważniejsze informacje o nadchodzącej produkcji:

CAŁY ŚWIAT DO ODKRYCIA

Wybierz jedną z trzech frakcji: Elarów, Maru i Jornów. Każda z nich ma wyjątkowy wygląd, styl gry i historię.

RÓŻNE TRYBY GRY

Ścieraj się w sieci w emocjonujących potyczkach z prawdziwymi graczami lub sztuczną inteligencją. To zabawa, która nieprędko się skończy.

Czytaj też: Szokująco maly rozmiar NFS Unbound

EKSCYTUJĄCA PODRÓŻ

Weź udział w kampanii fabularnej i wyrusz do świata The Settlers, albo wybierz tryb ‘Dla odważnych’ z jego dodatkowymi wyzwaniami.

GRAFIKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Świat w The Settlers jeszcze nigdy nie był tak pełny życia i bogaty w szczegóły. Opracowany przez Ubisoft silnik Snowdrop wyznacza nowe standardy grafiki w gatunku gier ekonomicznych czasu rzeczywistego.

Wybierając swój styl gry gracze będą musieli brać pod uwagę wyjątkowe miejsca zapewniające nagrody oraz wyzwania stawiane przez różne środowiska.