Reklama
aplikuj.pl

The Sims 4 znów za darmo na kolejnej platformie

the sims 4

The Sims 4 trafiło na kolejną cyfrową platformę sprzedażową. Jeśli wolicie mieć wszystkie gry w jednym miejscu, to mamy dobrą wiadomość.

Darmowe The Sims 4

Nie macie jeszcze The Sims 4? Warto pamiętać, że produkcja jest dziś bezpłatna i po przypisaniu jej do swojego konta, możemy zatrzymać ją już na zawsze. Oczywiście pozostałe dodatki są już płatne, ale i w bazowej wersji gry można wiele robić!

Czytaj też: Trailer Builders of Greece. Współtworzę grę w Unity i teraz zapraszam do jej ogrania

Jeśli chcecie mieć The Sims 4 zawsze pod ręką, to teraz gra jest też dostępna na kolejnej platformie cyfrowej. Tym razem premiera tytułu, która oryginalnie zadebiutował we wrześniu 2014 roku, odbyła się w Epic Games Store. Tytuł znajdziecie pod tym linkiem.

Korzystaj z różnorodności dostępnych Simów i kształtuj ich wygląd, dynamiczną osobowość i życiowe aspiracje. Rozbudowane narzędzia do personalizacji pozwolą Ci wcielić w życie najbardziej zakręcone pomysły. Stwórz siebie, swoich przyjaciół, ulubione gwiazdy lub wymyślone postacie. Zmieniaj strój Simów w zależności od nastroju. Nadaj ich życiu cel i głębię dzięki ciekawym cechom i wielkim ambicjom.

Czytaj też: Niewykorzystany potencjał ghuli, inspiracją dla moderów Fallout 4

Warto przypomnieć, że 16 marca do The Sims 4 pojawi się nowy dodatek – Razem raźniej.

Zamieszkaj w San Sequoi, tętniącym życiem miasteczku o bogatej historii, gdzie czeka na Ciebie życie rodzinne pełne zarwanych nocek, emocji i odkrywania siebie. Pozwól, aby Twoi rodzice wprowadzili się do Ciebie – lub do tego nie dopuść – i przekonaj się, jak wpłynie to na Wasze relacje. Przeżyj kryzys wieku średniego i zdobądź nowe cechy osobowości. Poznaj nieznajomą osobę – może od razu między Wami zaiskrzy, a może niekoniecznie. Przed Tobą wiele doświadczeń, a razem zawsze raźniej.