WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Umbrella Academy – bohaterowie na nowych plakatach promujących drugi sezon

Netflix kontynuuje promowanie drugiego sezonu The Umbrella Acadamy. Wszyscy czekamy na zwiastun, ale zanim on się pojawi, to możemy obejrzeć najnowsze plakaty z bohaterami.

Czytaj też: Stargirl mile zaskakuje, ale dopiero przy drugim spotkaniu – recenzja 1 i 2 odcinka

The Umbrella Academy to seria komiksów i książek Gerarda Waya. Opowiada o szóstce dzieci ze specjalnymi zdolnościami, które adoptuje miliarder Sir Reginald Hargreeve. W pierwszym sezonie dostaliśmy sporo zawirowań czasowych, wiele akcji, a finał zakończył się cliffhangerem.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min powrócą do swoich ról. Steve Blackman dalej piastuje stanowisko showrunnera. Wraz z twórcą komiksowego pierwowzoru serialu, Gerardem Way’em zajmuje stanowisko producenta wykonawczego. Wiemy również, że drugi sezon Akademii Umbrella ma liczyć 10 godzinnych odcinków.

Do tej pory Netflix nie ujawnił zbyt wielu szczegółów fabuły 2. sezonu, a niedawno pokazana zapowiedź też ich nie dostarczyła. Wszyscy czekamy na pierwszy zwiastun, tymczasem dostaliśmy plakaty z bohaterami serialu. Zobaczcie.

Przejrzyjcie tez poprzednie materiały promocyjne.

2. sezon The Umbrella Academy pojawi się na Netfliksie już 31 lipca 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News