Reklama

Thermaltake prezentuje Smart Power Management 2.0

Thermaltake Smart Power Management 2.0, download Smart Power Management 2.0

Thermaltake zaprezentował właśnie Smart Power Management 2.0. Firma przeprojektowała cały interfejs, dzięki czemu korzystanie z oprogramowania jest znacznie przyjemniejsze.

Platforma Smart Power Management 2.0 ma za zadanie monitorować żywotność zasilacza i zapobiegać utracie danych z powodu niewykrycia jakiejś awarii. Nowe zmiany mają pomóc użytkownikom w wygodnym korzystaniu z oprogramowania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Smart Power Management 2.0 oferuje teraz zupełnie nowy pulpit, który pokazuje ogólne dane dotyczące zasilania. Aby bez problemu wychwycić nietypowe zachowania użytkownicy mogą przejść do strony z powiadomieniami w chmurze. Thermaltake wspiera też walkę z CO2, więc użytkownicy mogą łatwo zobaczyć ilość wytwarzanego dwutlenku węgla podczas korzystania z zasilacza.

SPM 2.0 integruje platformy DPS G na PC, DPS G Smart Power Management Cloud i DPS G Mobile APP. To właśnie dzięki ich połączeniu wszystko dostępne jest poprzez jedną aplikację. I tak, nie zabrakło odpowiedniej appki na smartfona.

Więcej na temat Smart Power Management 2.0 znajdziecie tutaj. Jeśli korzystacie z kompatybilnego sprzętu to warto zaaktualizować posiadane oprogramowanie.

Czytaj też: Sharp przedłuża gwarancję na wybrane oczyszczacze powietrza