WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Thermaltake prezentuje Smart Power Management 2.0

Thermaltake zaprezentował właśnie Smart Power Management 2.0. Firma przeprojektowała cały interfejs, dzięki czemu korzystanie z oprogramowania jest znacznie przyjemniejsze.

Platforma Smart Power Management 2.0 ma za zadanie monitorować żywotność zasilacza i zapobiegać utracie danych z powodu niewykrycia jakiejś awarii. Nowe zmiany mają pomóc użytkownikom w wygodnym korzystaniu z oprogramowania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Smart Power Management 2.0 oferuje teraz zupełnie nowy pulpit, który pokazuje ogólne dane dotyczące zasilania. Aby bez problemu wychwycić nietypowe zachowania użytkownicy mogą przejść do strony z powiadomieniami w chmurze. Thermaltake wspiera też walkę z CO2, więc użytkownicy mogą łatwo zobaczyć ilość wytwarzanego dwutlenku węgla podczas korzystania z zasilacza.

SPM 2.0 integruje platformy DPS G na PC, DPS G Smart Power Management Cloud i DPS G Mobile APP. To właśnie dzięki ich połączeniu wszystko dostępne jest poprzez jedną aplikację. I tak, nie zabrakło odpowiedniej appki na smartfona.

Więcej na temat Smart Power Management 2.0 znajdziecie tutaj. Jeśli korzystacie z kompatybilnego sprzętu to warto zaaktualizować posiadane oprogramowanie.

Czytaj też: Sharp przedłuża gwarancję na wybrane oczyszczacze powietrza