WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Thermaltake Riing Plus i Pure Plus RGB z obsługą Amazon Alexa

Thermaltake Riing Plus i Pure Plus RGB z obsługą Amazon Alexa

Thermaltake nie przestaje zadziwiać próbami zintegrowania podświetlenia komputera z inteligentnym domem. Od dzisiaj ekosystem TT RGB PLUS dostępny jest w Amazon Alexa.

W skład TT RGB PLUS wchodzą między innymi wentylatory Riing Plus 12, 14, 20 LED RGB Fans czy Pure Plus 12, and 14 LED RGB. Dzięki integracji możecie łatwo sterować za pomocą głosu ich podświetleniem, zmieniać i dopasowywać do własnych wymagań. Ciekawą opcją jest też sprawdzanie pogody. Możecie o to zapytać Alexę (Alexa, tell Thermaltake) i w odpowiedzi dostaniecie zmianę podświetlenie śmigieł odpowiadającą warunkom pogodowym. Wydaje się to po prostu bajerem, ale za to jakim przyjemnym. Nie trzeba już klikać w aplikacji mnóstwo opcji a po prostu porozmawiać z urządzeniem Amazona.

Wszystkie wymienione wentylatory są już dostępne w sprzedaży. Integracja Thermaltake z Alexą przynosi nowe możliwości i pokazuje, że komputer także może stać się częścią inteligentnego mieszkania. Ciekawe, czy pozostali producenci też pójdą w tą stronę i czy pojawi się więcej podzespołów powiązanych z asystentami głosowymi.

Źródło: https://wccftech.com/