Reklama
aplikuj.pl

THQ Nordic przypomni Wam o grach, o których zapomnieliście

thq nordic

Portfolio THQ Nordic to nie są tytuły, o których istnieniu się bez przerwy pamięta. Wydawca zamierza jednak wkrótce ujawnić więcej informacji o swoich grach.

THQ Nordic w ofensywie promocyjnej

THQ Noridc wraca do promowania gier, o których na pewno nie pamiętacie, że powstają.

Oficjalnie wracamy do Stanów Zjednoczonych! W tym roku THQ Nordic pojawi się na wydarzeniu PAX East z pokazami 5 różnych gier na 45 stanowiskach, w tym Alone in the Dark, Outcast 2, Tempest Rising, Wreckreation oraz zupełnie nowy tytuł! Gracze chcący być częścią światowej premiery w Bostonie mogą jako pierwsi zagrać w nadal nieogłoszoną grę, tylko i wyłącznie na stanowisku THQ Nordic!

Czytaj też: Gracze Diablo 4 przetrwali ogromnego bossa świata

Wygląda więc zatem na to, że jeśli chcecie zagrać w nadchodzące produkcje THQ Nordic to musielibyście być teraz w Bostonie. Sam jednak z chęcią ograłbym wszystkie te tytuły poza Tempest Rising – zupełnie nie moje kimaty.

Liczę jednak na to, że PAX East to początek ujawniania przez wydawcę kolejnych wieści na temat tych tytułów. Szczególnie dobrze zapowiada się Alone in the Dark, a i moja miłość do gier wyścigowych jest tak niezaspokajana w ostatnich latach, że nawet lekko budżetowe Wrecknation będę na pewno ogrywał.