Reklama
aplikuj.pl

Tiny Tina’s Wonderlands na Steam. Czy gracze będą się mścić za umowę z Epic Games Store?

wonderlands

Cierpliwie czekaliście na premierę Tiny Tina’s Wonderlands na Steam? To się doczekaliście! Gra wkrótce zadebiutuje na platformie Valve.

Tiny Tina’s Wonderlands już na Steam

Tiny Tina’s Wonderlands nie było dostępne na Steam ze względu na umowę z Epic Games Store. Czy takie zagrania wpływają na sprzedaż gier? Na ten moment wydaje się, że nie, ponieważ już teraz wiadomo, że Gearbox Software uznaje produkcję za tytuł, który przekroczył oczekiwania finansowe.

Czytaj też: Mount and Blade 2 na PS5! Gra wycieka i wiemy o niej zaskakująco dużo

Może i niezadowolenie graczy z takich ekskluzywnych ruchów jest zwykle duże i gry często w trakcie premiery na Steam obrywają negatywnymi ocenami za opóźnianie wydania w danym sklepie, ale ostatecznie zdecydowana większość osób i tak kupuje grę wcześniej. Ekskluzywność to potężna broń w rękach deweloperów i wydawców. Myśleliście, że gry PlayStation, które trafiają na PC sprzedają się w milionach sztuk? Tymczasem każda z nich krąży dopiero koło miliona kopii. Wygląda na to, że Ci co chcieli zagrać w God of War, Days Gone czy Horizon Zero Dawn już to zrobili i kupili konsolę.

Sprzedaż Tiny Tina’s Wonderlands na Steam

Tiny Tina’s Wonderlands będzie dostępne w sprzedaży od 23 czerwca 2022. Tytuł zakupimy za 59,99 dolarów. Możemy się też skusić na edycję Chaotic Great za 79,99 dolarów. Jej skład to:

  • Pełna wersja gry
  • Przepustka sezonowa (w tym pakiet Butt Stallion Pack i cztery popremierowe aktualizacje zawartości pełne nowych bossów, łupów i środowisk)
  • Pakiet dodatkowej zawartości Dragon Lord Pack

Czytaj też: Z Xbox Game Pass znikają gry. Czy nowe produkcje zaspokoją apetyt graczy?

Zbierz znajomych i cieszcie się wieloosobową grą międzyplatformową!

Ruszaj na epicką przygodę, pełną fantazji, cudów i potężnego uzbrojenia! Pociski, magia i potężne miecze występują obok siebie w tym chaotycznym świecie fantasy i zostają ożywione przez nieprzewidywalną Tiny Tinę.

Stwórz własną wieloklasową postać i zbieraj łupy, strzelaj, tnij oraz rzucaj zaklęcia na potwory nie z tego świata. Przemierzaj pełne skarbów lochy i postaraj się powstrzymać tyrana – Dragon Lorda. Tu wszyscy są mile widzialni, a więc dołącz do imprezy, załóż buty łowcy przygód i stań się bohaterem lub bohaterką chaosu!

Minimalne wymagania, które musicie spełnić do uruchomienia produkcji to:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: AMD FX-8350 (Intel i5-3570)
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon RX470 (NVIDIA GeForce GTX 960 4GB)
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 75 GB dostępnej przestrzeni