Reklama
aplikuj.pl

To było kwestią czasu – mod do Sekiro na nagość

Oto mod do Sekiro na nagość. Tak, po raz kolejny otrzymujemy moda, która rozbiera postacii w grze.

Nie ma ukrywać, że są gracze, którzy lubią… grać w TEN sposób. Tym razem osoby preferujące bawienie sie rozebranymi postaciami pobiorą zapewne jeden z ostatnich modów stworzonych do gry Sekiro: Shadows Die Twice.

Czytaj też: Inwestujcie w Crypto – nowy bohater Apex Legends

Moder ApolloHoo umieścił w serwisie NexusMods modyfikację, która wprowadza nagie modele postacii. Link do moda znajdziecie tutaj, pamiętajcie, że aby go zobaczyć, trzeba się zalogować. Modyfikacja powstała poprzez wyciągnięcie nagiego modelu postaci z Dark Souls 3. Widać przez to drobne, nierówne połączenie ciała z głową. Należy również pamiętać, że mod ma pewne ograniczenia.

„Naked Characters Pack” oferuje nam rozebranie tych osób: Wolf, Emma, Genichiro. Problem w tym, że aktualnie nagie modele nie posiadają wszystkich…. szczegółów. Wiecie, o czym mówię. Należy zatem założyć, że stworzone przez ApolloHoo pliki pozwolą dopiero innym moderom rozwinąć skrzydła. Pierwsze mody do Resident Evil 2: Remake również oferowały proste, nagie modele postacii, ale już po kilku dniach, inni przygotowali profesjonalnie wykonane poprawki.

Czytaj też: Francuski sąd i Steam – Francuzi żądają opcji sprzedawania cyfrowych gier i wygrywają w sądzie

Źródło: dsogaming.com