Prawie 10 miesięcy po tym, jak Netflix postanowił uratować Lucyfera przed anulowaniem platforma w końcu rozpoczyna kampanię marketingową. Tom Ellis jako Lucyfer jest jeszcze bardziej niegrzeczny, a sam serial mroczniejszy i seksowniejszy.

Netflix wydał promocyjne wideo, które na razie możemy znaleźć tylko na kanale Netflix Italia. Choć materiał nie zawiera żadnych nagrań z nowej osłony serialu, to pokazuje część obsady dziękującą oddanej grupie fanów za przywrócenie serii.

Czytaj też: Czy produkcje Netflixa zostaną wykluczone z Oscarów?

Na filmiku widzimy Lauren German wcielającą się w Chloe Decker, a także nowego członka obsady, Inbar Lavi, która zagra Ewę. Wyjawiają one trochę informacji o czwartym sezonie, zanim nie przerywa im Tom Ellis. Tytułowy Lucyfer pojawia się w eleganckim szlafroku pijąc z kubka z logiem Netflixa. Aktor daje jasno do zrozumienia, że przejście do giganta steamingowego pozwoli serialowi pokazać rzeczy, na które cenzura Foxa się nie zgadzała. I cóż, daje nam to jasno do zrozumienia pozbywając się szlafroka.

Wideo promocyjne pojawiło się krótko po tym, jak producenci zapowiedzieli, że nadchodzący sezon będzie dużo mroczniejszy i seksowniejszy niż trzy odsłony od Foxa.

Tom Ellis jako Lucyfer na pierwszym wideo promocyjnym od Netflixa

Na razie wiemy, że 4. Sezon Lucyfera będzie miał premierę na Netflixie jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że w serialu wystąpi: Tom Ellis jako Lucifer Morningstar, Lauren German jako Chloe Decker i Kevin Alejandrojako Dan Espinoza. A także: Aimee Garcia jako Ella Lopez, DB Woodside jako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen, Rachael Harris jako Linda Martin, Graham McTavish jako Ojciec Kinley i Inbar Lavi jako Ewa.

Czytaj też: 4. sezon Lucyfera – nowe informacje

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej