Reklama

4. sezon Lucyfera – nowe informacje

4. sezon Lucyfera – nowe informacje

Prawie 10 miesięcy temu Netflix przejął Lucyfera po jego anulowaniu przez Foxa. Od tamtej pory niewiele dostaliśmy informacji na temat prac nad kolejną odsłoną Teraz producenci serialu postanowili uchylić rąbka tajemnicy. Jaki będzie 4. sezon Lucyfera?

Czytaj też: Pierwszy plakat Jokera i data premiery zwiastuna

Od miesięcy Netflix milczy na temat kolejnego sezonu Lucyfera. Odkąd platforma wzięła serial pod swoje skrzydła dowiedzieliśmy się tylko, że aktorka Inbar Lavi pojawi się w roli Ewy. I to by było na tyle, żadnych więcej informacji, a nawet plotek. Fani się niecierpliwią, bo nie wiedzą, czego mogą spodziewać się po nadchodzącym, czwartym sezonie. W końcu doczekaliśmy się jakichś szczegółów.

Ildy Modrovich i Joe Henderson, producenci serial, udzielili wywiadu dla SpoilerTV. Dzięki nim dowiedzieliśmy się jak brak cenzury Foxa może wpłynąć na 4. sezon Lucyfera i kolejne odsłony, o ile powstaną.

Nadal robimy ten sam serial, ale mroczne części stały się odrobinę mroczniejsze, a seksowne kawałki… odrobinę seksowniejsze.

Następnie zapytano producentów czy zmiana ilości odcinków sprawiła im jakąś trudność. Wcześniej sezony miały po 22 odcinki, zaś pod Netflixem – 10.

Uwielbiamy mieć mniej epizodów. To daje szansę na znacznie rygorystyczny, bardziej usprawniony sezon. Jedyną wadą jest to, że nie można opowiadać żadnych niezależnych historii.

Niestety w wywiadzie nie zdradzono kiedy 4. Sezon Lucyfera pojawi się na Netflixie. W serialu wystąpi: Tom Ellis jako Lucifer Morningstar, Lauren German jako Chloe Decker i Kevin Alejandro jako Dan Espinoza. A także: Aimee Garcia jako Ella Lopez, DB Woodside jako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen, Rachael Harris jako Linda Martin, Graham McTavish jako Ojciec Kinley i Inbar Lavi jako Ewa.

Czytaj też: Obsada sequela Cichego miejsca powiększa się

Źródło: cbr.com