Reklama
aplikuj.pl

Żart z fanów Tomb Raider. Zamiast gry – książka kucharska

tomb raider, książka kucharska

Square Enix chyba nie zamierza zapowiadać nowego Tomb Raider na 25-lecie marki. Zamiast tego dostaniemy książkę kucharską.

Odświeżone pierwsze odsłony gry? Zapowiedź nowego Tomb Raider? Nie, w taki sposób niestety Square Enix nie świętuje urodzin Lary Croft.

Czytaj też: Star Wars Jedi Fallen Order na PS5 i XS? Przecież ta wersja już istnieje!

Gotuj z Larą

Square Enix ogłosiło wydanie Tomb Raider: The Official Cookbook and Travel Guide. Czym jest ta pozycja? To książka kucharska połączona przewodnikami na temat miejsc, które przez 25 lat odwiedzaliśmy jako Lara Croft.

Książki kucharskie na podstawie gier nie są niczym nowym. Mamy już takie pozycje jak np. The Elder Scrolls: The Official Cookbook, które pozwala nam przygotować dania z uniwersum TES. Tego typu produkty są jednak raczej ciekawostkami i ujawnianie ich podczas hucznie zapowiadanych transmisji online, w trakcie 25-lecia marki, wypada po prostu słabo.

Czytaj też: Mod do Cyberpunk 2077 z szybką podróżą w stylu GTA 5

Aktualnie nie wiadomo niczego na temat nowych przygód Lary Croft. Studia odpowiedzialne za markę połączyły siły przy produkcji Marvel’s Avengers, które jest teraz dopracowywane. Na nowego Tomb Raidera jeszcze sobie poczekamy…