Reklama
aplikuj.pl

Trwają testy nowego interfejsu na Spotify

Trwają właśnie wcześniej zapowiedziane testy nowego interfejsu, który ma trafić do komputerowej wersji aplikacji Spotify. Jakie nowości nam wprowadzi?

Nowy wygląd Spotify

Już na wstępie trzeba zaznaczyć, że wprowadzane przez Spotify zmiany nie są zbyt mile widziane. A najpierw było dobrze, bo przeprojektowano pasek boczny, a desktopowa aplikacja stała się bardziej intuicyjna. Jednak im dalej tym gorzej. Wprowadzono poprawki w kategoriach muzyki i w sferze wyszukiwania. Potem połączono kolumny artystów i albumów na naszych listach odtwarzania, co znacznie utrudniło nawigację w aplikacji.

Czytaj też: Kolejne funkcje Teams zwiększą efektywność podczas wideokonferencji
Czytaj też: Tidal na 4 miesiące za… 4 złote!
Czytaj też: Wiecie, że w Santander Bank Polska otworzycie konto robiąc sobie selfie?

Następnie zdecydowano się na usunięcie pozycji przewijania playlisty w momencie przechodzenia do innej. Przeprojektowaniu uległy też strony wykonawców, gdzie nie znajdziemy już chronologicznego układu utworów i albumów.

Użytkownicy masowo piszą skargi, a nawet rezygnują z wersji premium. Spotify zaś cały czas zaznacza, że to są tylko testy i jeśli coś ludziom się nie podoba, to będzie zmieniane na bieżąco. Aż strach pomyśleć, co znajdzie się w ostatecznej wersji.