Reklama
aplikuj.pl

Trofea Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku wyciekły

świt ragnaroku

Poznaliśmy trofea, które pojawią się Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku. Choć Ubisoft zapowiada wiele godzin zabawy, to jednak lista nie jest zbyt długa.

Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku już 10 marca

Rozszerzenie fabularne Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku, to początkowo nieplanowany dodatek do ostatniego Assassin’s Creed, który według nieoficjalnych informacji ma wypełniać pustkę między odsłonami serii, które to powstała przez ogromne plany związane z grą-usługą Assassin’s Creed Infinity.

Czytaj też: Kolejne testy pierwszych od 10 lat zmian w Diablo 2 Resurrected

W tym najbardziej ambitnym rozszerzeniu fabularnym w dziejach serii, Eivor musi wziąć los w swoje ręce wcielając się w postać Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystywać będziemy nowe boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznamy kolejną legendarną wikińską sagę i ocalimy swojego syna w obliczu zagłady bogów.

Czytaj też: Co zmieniła łatka GTA Trilogy?

Opanuj niezwykłe moce nie z tego świata. Wchłaniaj nowe zdolności od pokonanych wrogów i wykorzystuj je przeciwko tym, którzy stają ci na drodze. Zamień się w kruka, aby dokonywać widowiskowych zabójstw lub wskrzeszaj pokonanych wrogów, by walczyli u twego boku. Zamień swoją skórę w lawę, by nikt nie mógł się do ciebie zbliżyć, nasyć swój oręż lodową mocą, by zadawać niszczycielskie ciosy i korzystaj z wielu innych umiejętności.

Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj ocalić swego syna, Baldura, z łap zapiekłego wroga. Wykorzystaj swój spryt oraz mądrość, aby przeniknąć na wrogie terytorium, zawieraj sojusze z karłami i zemścij się na porywaczach Baldura. Podróż Odyna zmusi go do zmierzenia się z własnym przeznaczeniem wbrew nieuniknionej zagładzie nadciągającego Ragnaröku.

Trofea Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku

Ubisoft ogłaszał już, że ukończenie wszystkiego co jest przygotowywane w tym największym dodatku w historii do Assassin’s Creed, zajmie nam około 40 godzin. Niektórzy spodziewali się masy nowych trofeów do zdobycia, ale okazuje się, że jest ich tylko dziewięć. Na PlayStation pięć z nich oznaczonych jest jako „brązowe”, cztery jako „srebrne”. Poniżej zamieszczamy ich listę, w oryginalnej wersji językowej. Pamiętacie, że niektóre z nich mogą być uważane za spoilery fabularne.

  • Over the Hills… – Complete all territories of Svartalfheim
  • Ashes of Svartalfheim – Complete the Dawn of Ragnarök campaign
  • Hugr Incarnate – Fully upgrade the Hugr-Rip
  • Expert Storyteller – Tell Kára a Tale with at least four Boasts
  • It’s All in the Wrist – Kill 30 enemies with an Atgeir
  • Aesir Spelunker – Discover all Shelters
  • Motsognir’s Blessing – Purify Hreidmar’s Cursed Armor
  • See No Evil – Teleport-Assassinate two enemies and fly away without being detected
  • Flying Fortress – Reach a Muspelheim Monolith