WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tryb FPS w Mass Effect Andromeda – dacie grze jeszcze jedną szansę?

Tryb FPS w Mass Effect Andromeda zmienia spojrzenie na grę. Być może w taki sposób produkcja przypadnie do gustu innym graczom?

Ostatnio pisaliśmy Wam o modyfikacji do Mass Effect 2, która sprawia, że ta produkcja możliwa jest do przejścia w widoku z pierwszej osoby. Więcej o tym modzie dowiecie sie z tego miejsca. Teraz pozostajemy przy serii Mass Effect i mówimy o podobnym modzie. Zmienia się tylko technologia.

Czytaj też: Premiera Winter Fury: The Longest Road – naziści w wirtualnej rzeczywistości

Deweloperzy BioWare, gdy pracowali nad Dragon Age Inkwizycja podobno bardzo narzekali na to, że silnik Frostbite nie ma wielu opcji potrzebnych ich do wykonania gry. Technologia, które powstała dla Battlefielda nie potrafiła nawet obsługiwać widoku z trzeciej osoby. A co jeśli już mamy grę z takim widokiem? Wydaje się, że przestawienie jej z powrotem na widok FPS to żaden problem.

No i tak też się właśnie stało w Mass Effect Andromeda. Modyfikacja wygląda lepiej, niż mod stworzony do Unreal Engine, na którym oparte były poprzednie gry Mass Effect.

Modyfikacja dostępna jest do pobrania w tym miejscu. Autor zdążył już poprawić w niej kilka rzeczy, więc zerkajcie, co jakiś czas, czy nie wychodzą nowe poprawki. Mass Effect Andromeda nie przypadł do gustu wielu osobom. Sam odinstalowałem grę, nawet jeśli początkowo się w niej dobrze bawiłem. Ostatni Mass Effect nie jest idealny, ale może ten mod sprawi, że teraz więcej osób go ukończy?

Czytaj też: Cyberpunk 2077 powstaje z myślą o konsolach, gdzie ma wyglądać fenomenalnie

Źródło: dsogaming.com