Tryb sieciowy Days Gone mógłby przyciągnąć do gry osoby preferujące zabawę ze znajomymi. Sony jednak chce tworzyć gra dla jednej osoby.

Dowiedzieliśmy się ciekawej informacji o produkcji World War Z i Days Gone. Saber stojące za marką opartą o film o takim samym tytule, gdy zobaczyło, że Sony robi bardzo podobną grę, postanowiło nawiązać współpracę i przygotować tryb sieciowy do Days Gone. CEO firmy udał się na spotkanie z przedstawicielami Sony, jednak szybko przekonał się, że nie ma szans na implementacje trybu sieciowego. Japońska firma dokładnie wie, co chce mieć w grze i ani myśli implementować rozgrywkę przez sieć. Najważniejszy jest pojedynczy gracz.

CEO Saber przy okazji tłumaczy, jakie są główne różnice pomiędzy grami. Przyznał, że gdy zobaczyli Days Gone to wiedzieli jakie pieniądze Sony wyda na promowanie swojego tytułu i jak może to zagrozić ich podobnej grze. Matthew Karch widzi jednak mnóstwo różnić. Ich gra mocniej skupia się na hordach zombie i ma za swój główny cel bawienie online. Do tego World War Z wyjdzie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, podczas gry Days Gone to tytuł ekskluzywny dla konsoli Sony.

Czytaj też: Beyond Good and Evil 2 z wymogiem, którego gracze nie cierpią

Źródło: wccftech.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!