Trylogia Project 007? Deweloperzy o planach rozwoju marki i… swoim

trylogia project 007

Nowe informacje o James Bondzie. Ale tym razem nie mówimy o filmowym bohaterze, a o tym wirtualnym. Trylogia Project 007 naprawdę może powstać.

Wiemy już, że powstaje nowa gra o przygodach 007. Agent Jej Królewskiej mości w swojej wirtualnej wersji tworzony jest przez deweloperów serii Hitman, czyli IO Interactive. Ich poprzednie dokonania wskazują na to, że powinni osiągnąć ten temat.

Czytaj też: Tworzenie The Medium, czyli jak stworzyć rewolucję w czasie pandemii
Czytaj też: Elasto Mania powraca! Gra trafi na konsole!
Czytaj też: Stary Znajomy Cyberpunk 2077 znowu popsuty. REDzi sugerują rozwiązanie

Trylogia Project 007? To miała być trylogia?

Słyszeliśmy już tez o tym, że studio tworzące grę zdecydowanie się powiększy. Nie wiedzieliśmy jednak, że będzie to aż tak duży rozwój! Nowe informacje wskazują na to, że w niezależnym IO Interactive pracuje 200 osób, ale wkrótce będzie to 400. Masa miejsc pracy dla osób z gamedevu zapewne szybko zniknie, bo kto by nie chciał pracować przy takiej produkcji.

Czytaj też: Edycja kolekcjonerska Dying Light 2 wyciekła. Będzie wersja PS4 i XOne!
Czytaj też: Vicarious Visions wchłonięte przez Blizzarda. Będzie remake Diablo 2!
Czytaj też: Cena Xbox Live Gold NIE zdrożeje. Xbox słucha i porzuca pomysł

Mówi sie nawet o tym, że deweloper prawdopodobnie otworzy dodatkowe studio w Szwecji, aby lepiej przeprowadzić cały development. To jednak nie koniec niespodzianek.

Wiedzieliśmy, że gra opowie nową historię 007 i będzie to zupełnie nowa postać. Okazuje się jednak, że IO Interactive już teraz ma w razie sukcesu marki plan na przygotowanie całej trylogii gier pod sztandarem 007. Pozostaje czekać!