WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trzynaście powodów – zwiastun finałowego sezonu

Po niedawnej zapowiedzi przyszedł czas na zwiastun z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie co czeka nas w ostatnim sezonie Trzynastu powodów.

Czytaj też: Oficjalnie ogłoszono premierę Snyder Cut! Gdzie i kiedy go zobaczymy?

Trzynaście powodów to serial, który choć powinien zakończyć się po pierwszym sezonie trwa nadal. Doczekaliśmy się już trzech sezonów, a przed nami jest jeszcze czwarty, choć już ostatni. Pierwszy sezon opowiadał o okolicznościach samobójstwa Hannah Baker, która powody odebrania sobie życia umieściła na taśmach magnetofonowych. każdy kolejny sezon przynosił więcej nastoletnich dramatów. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Clay i jego przyjaciele przygotowują się do ukończenia liceum Liberty. Bohaterowie muszą zrobić wszystko, by wydarzenia z ich przeszłości pozostały tajemnicą i nie rzutowały na ich przyszłym życiu.

Netflix zaprezentował zwiastun finałowej serii wraz z krótkim opisem:

Zbliża się koniec nauki w liceum Liberty i uczniowie muszą podjąć trudne życiowe decyzje. Jak wydarzenia z przeszłości wpłyną na ich przyszłość?

Netflix już w ubiegłym roku poinformował o przedłużeniu serialu na jeszcze jeden sezon od razu zaznaczając, że będzie on ostatnim. Za scenariusz odpowiada twórca serialu Brian Yorkey. Finałowa odsłona ma liczyć 10 odcinków i zadebiutuje na platformie 5 czerwca.

Do swoich ról powrócą: Dylan Minnette jako Clay, Brandon Flynn jako Justin, Alisha Boe jako Jessica, Christian Navarro jako Tony, Miles Heizer jako Alex, Ross Bulter jako Zach, Devin Druid jako Tyler. Dodatkowo do obsady dołączy Gary Sinise w roli doktora Roberta Ellmana i Jan Luis Castellanos, który wcieli się w zmagającego się z żałobą kapitana drużyny futbolowej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News