Reklama
aplikuj.pl

Turnieje Fortnite będą odbywały się częściej

Turnieje Fortnite startują na dobre. Jakie plany ma Epic Games wobec swojej marki?

W miniony weekend zakończyły się finały Fortnite World Cup. Epic Games rozdało uczestnikom rozgrywek solo, w parach i w trybie kreatywnym ponad 30 milionów dolarów w ramach nagród pieniężnych. Okazuje się, że to tylko początek serii zawodów, które nadchodzą.

Czytaj też: Metallica, multiplayer, Modern Warfare – genialny zwiastun Call of Duty

Wraz z Sezonem 10 zaczyna się Fortnite Champion Series. Ta seria turniejów w grze będzie mieć trwały ranking, który umożliwi graczom śledzenie postępów na drodze do mistrzostwa sezonu w każdym regionie serwerów. Trybem gry, wybranym na inaugurację Fortnite Champion Series, będą trójki.

Akcja zacznie się 17 sierpnia. Przez kolejne pięć tygodni zespoły będą walczyć w każdą sobotę i niedzielę o nagrody z przypisanych pul, jak również o szansę zakwalifikowania się do Mistrzostw Sezonu 10. Najlepsze zespoły z każdego regionu zmierzą się ze sobą 20, 21 i 22 września i wyłonią regionalnych mistrzów sezonu 10. Każda impreza będzie mieć osobną pulę nagród. Łącznie w trakcie pierwszego Fortnite Champion Series rozdane zostaną jako nagrody miliony dolarów.

Czytaj też: Sezon 10 w Fortnite zachęca mnie do powrotu

Źródło: epicgames.com