WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórca Deadpoola jest przekonany, że powstanie kolejna część

Z powodu wykupienia przez Disney studia 20th Century Fox pojawiło się wiele wątpliwości, co do przyszłości uniwersum X-Men. Tyczy się to również filmowych kontynuacji przygód Wade’a Wilsona. Jednak twórca Deadpoola jest przekonany, że powstanie kolejna część.

Rob Liefeld, twórca postaci Deadpoola napisał na swoim Twitterze komentarz dotyczący niepewnej sytuacji swojego bohatera. Według niego Marvel nie zrezygnuje z kolejnych filmów z Ryanem Reynoldsem. Pisze, że w swoim czasie, ale Deadpool 3 powstanie. W końcu Disney zapłacił 60 miliardów za Foxa, a Deadpool jest ich najbardziej dochodową serią, więc wątpliwe, że ją porzucą.

Również Ryan Reynolds ma pewność, że prezes Marvel Studios, Kevin Feige, nie będzie skłonny do zrezygnowania z tak świetnej maszynki do zarabiania pieniędzy. Tylko czy Deadpool stworzony w duchu filmów z MCU nie straci swojego charakteru? To jedna z kwestii budzących wiele wątpliwości, gdyż Studio ma tendencję do dostosowywania produkcji dla jak najszerszej widowni. Choć przeróbka Deadpoola 2 na wersję PG-13 okazała się całkiem udana, to jednak fani oczekują od tego bohatera bluzgów, krwi i ogromnej dozy czarnego humoru. A bez klasyfikacji R tego nie da się zrobić.

Cóż, pozostaje czekać na jakieś oficjalne wiadomości. Jednak fakt, że sam twórca Deadpoola jest przekonany, że powstanie kolejna część, napawa optymizmem.

Czytaj też: Dlaczego Strażnicy Galaktyki nie umarli przed pstryknięciem?

Źródło: cbr.com