WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórca Fallout 76 uważa, że tym razem Sony i Microsoft nie popełnią błędów

Twórca Fallout 76 wypowiedział się na temat nowej generacji konsol. Wierzy on, że tym razem firmy nie popełnią swoich błędów.

Usłyszeć od Todda Howarda, że wierzy on w to, że firmy wyciągnęły lekcje po swoich ostatnich wpadkach jest tak niedorzeczne, że nie wiem jak nie jest mu wstyd używać taki słów. Cóż, człowiek ten jednak coś osiągnął i to dzięki niemu dostaliśmy rewelacyjne The Elder Scrolls V: Skyrim. Z drugiej strony aktualnie jedyne z czym on się kojarzy, to masa wpadek, które zaliczył jego Fallout 76 oraz cała Bethesda przez ostatni rok.

Czytaj też: Wyciek Watch Dogs Legion – Londyn po Brexicie, gra jako każdy NPC

Co konkretnie o nowych konsolach powiedział Todd?

Jednym z benefitów mojej pracy jest to, że widzę wiele rzeczy wcześniej. Byłem jedną z pierwszych osób, które miały okazję zobaczyć Nintendo Switch. To był jeden z najlepszych pokazów sprzętu jaki kiedykolwiek widziałem. Rzeczy, które robią teraz Sony i Microsoft… na pewno nie chcą te firmy zepsuć czegoś na samym początku, co niektórym zdarzyło się już wcześniej.

Wszyscy skupiają się na tym co trzeba, co pomaga nam w tworzeniu gier. Wszyscy odrobili swoje zadanie poprzez sytuacje, które były raz miłe, a raz tragiczne. Firmy więc teraz bardzo, bardzo słuchają tego co mają do powiedzenia gracze i deweloperzy. Moim zdaniem to wszystko będzie niesamowite. Nie tylko nowe platformy, ale także modele biznesowe.

Liczę, że rzeczywiście otrzymamy porządne urządzenia, które znów starczą na lata. Zastanawia mnie jednak, o co może chodzić z tymi modelami biznesowymi? Chodzi o abonamenty na gry, czy coś więcej? Zawsze gdy w grach chodzi o pieniądze, to ktoś wyskakuje z niezwykle durnymi pomysłami. Obyśmy nie mieli nadchodzącej generacji dość ze względu na jej sposoby wyciągania z nas pieniędzy.

Czytaj też: Stay in the Light to gra oparta tylko o ray-tracing, a wygląda jak crap

Źródło: wccftech.com