WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórcy Batman: Arkham Knight pracują nad kolejną grą z bohaterem DC

Twórcy Batman: Arkham Knight wkrótce mogą zapowiedzieć nowy tytuł. Ponownie będziemy mogli zagrać bohaterem uniwersum DC.

Rockstedy, czyli twórcy Batman: Arkham Knight zyskali sporą przychylność graczy po ich trzech, fantastycznych grach z bohaterem DC. Teraz jednak pojawiła się szansa, że deweloperzy powrócą z nową grą w znanym uniwersum. W serwisie Game System Requirements pojawiła się pozycja o nazwie Superman: World’s Finest. Gra oznaczona jest jako tytuł przygodowy oraz akcji. Dlaczego możemy zaufać stronie?

Każda strona może sobie stworzyć zakładkę z taką grą, prawda? W tym przypadku jednak mówimy o serwisie, który poinformował cały świat o premierze Devil May Cry V, zanim gra została oficjalnie zapowiedziana. Kiedy zatem możemy spodziewać się Superman: World’s Finest? Premiera gry raczej nie nastąpi zbyt szybko. Jakiś czas temu Rocksteady rozpoczęło poszukiwanie pracowników, którzy przygotowaliby tytuł AAA na kolejną generację konsol. Możliwe zatem, że w Człowieka ze stali wcielimy się dopiero w 2020 roku. Zapowiedź gry może nastąpić jednak dużo szybciej.

Czytaj też: Ulepszone dla Xbox One X Batman: Arkham Collection trafiło do sprzedaży

Źródło: cbr.com; grafika: dccomics.com