Tym ulepszycie BMW Gran Coupe serii 2 na 2020 rok

Tym ulepszycie BMW Gran Coupe serii 2 na 2020 rok
Tym ulepszycie BMW Gran Coupe serii 2 na 2020 rok

Z nowego BMW Gran Coupe może i nie zrobicie wersji M2 Gran Coupe, ale i tak ogłoszone właśnie dodatki w ramach dodatków M Performance pozwolą Wam na wyciśnięcie wszystkiego tego, co w tym samochodzie najlepsze.

Swojego kompaktowego sedana w najdroższej wersji M235i (na tej podstawie prezentuje się dodatki) można ulepszyć naprawdę srogo, dając o tym znać otoczeniu na wiele sposobów. Oprócz kosmetycznych drobiazgów, BMW oferuje również układ hamulcowy M Performance z większymi tarczami o lekkiej konstrukcji i dodatkową wentylacją, co zapewnia doskonałą siłę hamowania. Same tarcze chowają się za opcjonalnymi 18- lub 19-calowymi kołami o różnych wzorach w matowym wykończeniu w kolorze Jet Black lub dwukolorowym motywie.

Nowe Gran Coupe odróżnicie z serii 2 na wiele sposobów – dodając błyszczącą osłonę chłodnicy z przodu, czy równie połyskliwy czarny spojler z tyłu. Jeśli to Wam nie wystarczy, to lusterka boczne mogą przyjąć u Was obudowę z włókna węglowego, a końcówki wydechu rozbłysnąć stalą nierdzewną i osłonami z włókna węglowego. 

Tym ulepszycie BMW Gran Coupe serii 2 na 2020 rok

W środku możecie z kolei sypnąć gotówką na kierownicę owiniętą Alcantarą ze srebrno-szarymi przeszyciami i czerwonymi wykończeniami. Ten sam lekki, ale wytrzymały materiał można zamówić dla łopatek zmiany biegów w modelach wyposażonych w siedmiobiegową automatyczną podwójną skrzynię biegów lub ośmiobiegową skrzynię Steptronic. Nie można też zapomnieć o dodatkach specjalnie z myślą o Gran Coupe serii 2, czyli mat podłogowych, oświetlenia LED na drzwiach, czy torb na opony. Wszystko to będzie dostępne w dniu premiery samochodu w przyszłym miesiącu.