Reklama
aplikuj.pl

UFO w GTA Online na Halloween

gta online

Trwa halloweenowa zabawa w GTA Online. Co przygotował Rockstar? Twórcy rozpisali atrakcje, a gracze tym razem zapewne będą się bawić spokojniej, wiedząc, że GTA 6 istnieje.

Halloween w Los Santos

Groza w Los Santos osiąga w tym tygodniu maksymalny poziom. Powrócił klasyczny tryb Bestie kontra oprawcy, chaos czeka kierowców zajmujących się rzadkimi pojazdami eksportowymi, a halloweenowe okazje wciąż trwają.

Czytaj też: Call of Duty Modern Warfare 2 wymaga tylko 2GB pamięci wideo!

Niezidentyfikowane pojazdy latające pojawiają się na niebie ponad Los Santos. Złapcie te dziwne zjawiska w kadr i wyślijcie zdjęcia Omedze, żeby zarobić GTA$ od tego paranoicznego hipisa. Tylko nie zbliżajcie się za bardzo do snopów światła…

Zapewne jeszcze niedawno niektórzy gracze byliby załamani tym, że GTA Online zostaje z nami na zawsze, ale po wycieku GTA 6 wszyscy wiemy, że nowa odsłona powstaje i jest już w całkiem zaawansowanej formie!

Atrakcje w GTA Online

2x GTA$ i RP za Bestie kontra oprawcy

Sprawdźcie się w serii brutalnych nadprzyrodzonych starć w trybie Bestie kontra oprawcy, gdzie drużyna paranormalnych bestii o imponującej szybkości i zwinności musi unikać drużyny opancerzonych oprawców, którzy są uzbrojeni po zęby. Niezależnie od tego, po której stronie tego wiecznego konfliktu staniecie, w tym tygodniu dostaniecie 2x GTA$ i RP.

Zgarnijcie maski Głód i Zielona klasyczna mumia

W tym roku przebranie się jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy, kto zaloguje się do GTA Online w tym tygodniu, otrzyma maskę Głód obecną w nowym trybie Dzień sądu.

Odbierzcie telefon od Franklina Clintona i ukończcie w tym tygodniu Zabójstwo na telefon, a zgarniecie w ten sposób maskę Zielona klasyczna mumia i będziecie mogli założyć inne przebranie.

Szukajcie też powracających halloweenowych masek w sklepie Maski filmowe Vespucci, farb na twarz u fryzjerów i klaksonów w Los Santos Customs.

Czytaj też: The Callisto Protocol gotowe, a studio ma jeszcze jedną niespodziankę

2x GTA$ i RP za rzadkie pojazdy eksportowe

Jeśli kupiliście warsztat tuningowy i udowodniliście swoje umiejętności Sessancie i KDJ, pomóżcie zdobyć cenne samochody i dostarczcie je, żeby zgarnąć niezłą premię. Dostarczanie rzadkich pojazdów eksportowych zapewni 2x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP za wydarzenia i wyzwania w trybie swobodnym

Pośród halloweenowego szaleństwa w GTA Online pamiętajcie o regularnych wydarzeniach i wyzwaniach w trybie swobodnym. Jeśli będziecie w nich rywalizować i je ukończycie, w tym tygodniu zgarniecie 3x GTA$ i RP.