WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ujawniono cenę, porównanie graficzne i datę premiery Sniper Elite V2 Remastered

Wreszcie brytyjskie studio Rebellion Developments ujawniło datę premiery odświeżonej odsłony serii, w której to naszym głównym zadaniem jest zabijanie nazistów. Kiedy więc przyjdzie nam zagrać w Sniper Elite V2 Remastered?

Czytaj też: Gra Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie będzie tytułem ekskluzywnym

Pierwotna odsłona Sniper Elite V2 trafiła do nas w 2012 roku, osiągając raczej nie najlepsze oceny, bo sięgające zaledwie 70% na Metacritic. Ząb czasu ewidentnie nie był jednak dla tej produkcji łaskawy, więc twórcy na fali popularności takich oto remasterów zabrało się za jego odświeżenie. Wiedzieliśmy o tym wprawdzie nawet w zeszłym roku, ale dopiero przed miesiącem otrzymaliśmy pełnoprawną zapowiedź, a wczoraj dokładne informacje na temat dnia premiery, ceny i różnicy w wyglądzie. Te prezentują się następująco:

Tak więc, wszyscy snajperscy zawadiacy będą mogli rozpocząć ponownie swoją przygodę praktycznie równo za miesiąc, bo 14 maja i to na PC, PS4, Xbox One, a nawet Nintendo Switch. O ile trzy ostatnie platformy otrzymają zarówno cyfrowe, jak i fizyczne wydania, to pecetowcy będą musieli zadowolić się wyłącznie wersją na Steam. Są jednak na nieco lepszej pozycji, bo jeśli posiadają pierwszą wersję gry, to tą najnowszą zgarną nie za 125 zł, a 36 zł.

Czytaj też: Zdaniem deweloperów gier Sony ogranicza graczy PlayStation – crossplay to przyszłość

Źródło: PCGamer