WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ukryta wiadomość w Borderlands 3 wskazuje na powrót Niszczyciela

Każdy kto grał w pierwszą odsłonę Borderlands (uwaga – spoilery!) z pewnością pamięta ostatnią walkę przed końcem gry, jaką musieliśmy stoczyć z Niszczycielem (z ang. The Destroyer). To była na prawdę paskudna bestia, więc to świetna wiadomość, że powróci do Borderlands 3!

Wprawdzie nie są to oficjalne informacje prosto od Gearbox, ale znalezisko YouTubera Joltzdude139 nie pozostawia złudzeń. Ten odkrył bowiem na wyświetlającej się na Twitchu grafice, że różni się od tej oficjalnej detalami, które trudno zauważyć na pierwszy rzut oka. Wokół psycho ukryli wiadomość napisaną morsem w dwóch linijkach. Ta po lewej zadaje nam pytanie:

Gdzie jest pierwszy vault hunter?

A druga:

Kim jest Niszczyciel?

To z kolei rzuca pierwsze światło na fabułę Borderlands 3, która (o ile twórcy nie zrobili sobie z nas żartów tą wiadomością) powinna przedstawić nam pierwszego awanturnika, który zapoczątkował „zawód” łowców krypt (z ang. Vault Hunters) i ponownie wrzucić nas w potyczkę z samym Niszczycielem. Spodobała mi się też teoria z PCGamer, według której Niszczyciel jest tak naprawdę pierwszym Vault Hunterem, który posiadł obiecaną moc, ale wraz z niewyjściową facjatą i zbyt wieloma mackami.

Czytaj też: Niejasna kwestia crossplayu Borderlands 3

Źródło: PCGamer