Reklama
aplikuj.pl

Uncharted na PC! W takiej jakości jeszcze nie graliście

uncharted

Uncharted oficjalnie zmierza na komputery PC. Gra zaoferuje graczom nowe możliwości konfigurowania tytułu, sprawiając, że produkcja będzie jeszcze ładniejsza! Czego się spodziewać?

Uncharted Kolejcja Dziedzictwo Złodziei dotarło na PC

Szukaj swojego bogactwa i zostaw po sobie ślad na mapie w Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Odkryj porywającą filmową fabułę i najbardziej spektakularne sekwencje akcji z serii Uncharted, w której naszym ulubionym złodziejom – Nathanowi Drake’owi i Chloe Frazer – nigdy nie brakuje dowcipu, sprytu ani brawury.

Czytaj też: Graliście w Deathloop? To trochę Was ominęło

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, za którą stoi wielokrotnie nagradzany deweloper Naughty Dog, zawiera dwie zremasterowane wersje docenionych przez krytyków awanturniczych przygód w trybie dla jednego gracza z tytułów Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. W każdej historii znalazło się miejsce na dużą dawkę humoru, dramatyzmu, ekscytującej walki i fascynujących odkryć, a w wersji zremasterowanej są one jeszcze bardziej wciągające.

Uncharted na PC nowymi technologiami stoi

Od gęstej dżungli, przez ośnieżone górskie szczyty, po egzotyczne wyspy i tonące w strugach deszczu ulice – zwiedzaj oszałamiająco piękne lokalizacje zaprezentowane z niezwykłą dbałością o detale. Daj się porwać iście filmowej fabule we wspaniałej rozdzielczości 4K na monitorze ultrapanoramicznym. Dostosuj grafikę do swoich preferencji dzięki możliwości konfiguracji szerokiej gamy opcji, takich jak jakość tekstur i modeli, filtrowanie anizotropowe, cienie, odbicia czy okluzja otoczenia.

Odkryj możliwości efektów dotykowych i adaptacyjnych efektów „Trigger” opracowanych dla Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei – wystarczy, że podłączysz do swojego komputera kontroler DualSense. Dzięki pełnej swobodzie przypisywania przycisków i obsłudze kontrolera DualShock 4, kontrolerów kompatybilnych z XInput oraz wielu innych padów, a także klawiatury i myszy, możesz sterować poczynaniami bohaterów w zupełnie dowolny sposób. Tych, którzy chcą jeszcze bardziej ożywić rozgrywkę, z pewnością ucieszy obsługa podświetlenia RGB na urządzeniach peryferyjnych Razer Chroma, sprzęcie kompatybilnym z Chroma Link oraz wybranych modelach urządzeń firm Logitech i Corsair.

Czytaj też: Call of Duty Modern Warfare 2, Warzone 2.0 oraz Warzone Mobile bez tajemnic

Odkryj szeroki wybór trybów oraz ulepszeń opracowanych z myślą o PC, takich jak udoskonalony interfejs opcji gry, zmodyfikowane interfejsy użytkownika, suwaki skalowania w niektórych menu, opcje wykrywania oraz modyfikacji parametrów karty graficznej i pamięci VRAM, automatyczna pauza, minimalizacja w tle czy obsługa zmiennej prędkości ładowania.

Podkręć liczbę klatek na sekundę podczas poszukiwania bogactwa z Nathanem i Chloe dzięki supernowoczesnej technologii skalowania czasowego od AMD. Korzystając z najnowocześniejszych algorytmów, FSR podnosi liczbę klatek na sekundę i zapewnia grze Uncharted doskonałej jakości obraz w wysokiej rozdzielczości w przypadku szerokiego wachlarza kompatybilnych kart graficznych.