WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Uniwersum Days Gone będzie rozbudowywane – tytuł zebrał sobie fanów

Możemy liczyć na więcej opowieści ze świata Days Gone. Co przygotowywane jest już dla graczy?

Days Gone w miesiąc swojej premiery otrzymało tyle mieszanych ocen, że chyba naprawdę jedynym sposobem na dowiedzenie się, czy ta gra komuś odpowiada było zagranie w nią. Co więcej, tytuł zmieniał też swoje tempo i wątki przez co gra w różnym etapie „ukończenia” była trochę inna.

Ostatecznie jednak zdaje się, że gracze polubili Days Gone. Tytuł zalicza bardzo dobrą sprzedaż i dziwnym byłoby gdyby Bend Studio nie kontynuowało swojej gry. Już teraz wiadomo nawet, że poszukiwani są pracownicy, więc ich nowa gra zadebiutuje już raczej na PlayStation 5.

Czy będzie to jednak Days Gone 2? Zdaje się, że tak, ponieważ autorzy gry zostali niedawno zapytani, czy po sprzedażowym sukcesie gry zamierzają rozwijać swoje uniwersum. Ich odpowiedź wskazywała na to, że świat Days Gone stał się ich pasją i jest to coś co zawsze chcieli robić. Teraz mają na to „upoważnienie” od graczy. Jakby ktoś się zastanawiał co można zrobić fajnego w świecie z zombi, to niech dokończy grę. Zakończenie sprawi, że nie będzie mógł się doczekać „dwójki”.

ŹRÓDŁO: dualshockers