Reklama
aplikuj.pl

Nastąpił Upadek Światła w Destiny 2

destiny 2

Destiny 2 otrzymało nową zawartość. Co Bungie przygotowało w kolejnym dodatku do swojej hitowej produkcji, która bije rekordy popularności?

Nowy dodatek do Destiny 2

Upadek Światła to nowy dodatek do Destiny 2. Najwięksi fani zapewne pamiętają, że gra miała skończyć się już dawno temu, ale deweloperzy uwolnili się od wydawcy i postanowili o dalszym rozwoju swojego hitu. Teraz pod skrzydłami nowego wydawcy, PlayStation, gra bije rekordy popularności.

Czytaj też: Jakie narzędzia zniszczenia znajdziemy w Dead Island 2?

O to zmiany w Destiny 2, które wymienia Bungie:

Kampania

Znajdź siłę wraz z innymi Strażnikami w oblężonym mieście na Neptunie, gdy po przybyciu Świadka wszystko zmierza ku końcowi. Uzbrój się w nowe nagrody, odblokuj mroczne moce i zatriumfuj w legendarnym trybie Upadku Światła.

Pasmo

Ujarzmij Ciemność i wyrywaj nici z kanwy rzeczywistości dzięki nowej podklasie. Przemierzaj miasto z nową prędkością, przeskakując z budynku na budynek. Z nowego żywiołu mogą korzystać wszystkie klasy, ale to ty musisz stworzyć idealną konfigurację.

Nowe miejsce docelowe

Udaj się na Neptuna i odkryj mieniącą się światłem neonów metropolię, jakiej jeszcze nie było w Destiny 2. Poznaj Kroczących Wśród Chmur, dołącz do walki z Legionem Cienia i zapobiegnij zniszczeniom w zaawansowanym technologicznie, tajemnym mieście Neomuna.

Warto dodać, że gra w przypadku Steam, pobiła rekord jednocześnie grających graczy. Nowy wynik, który ustalono to 316 750 osób, które razem przemieszczały ten kosmiczny świat. Spektakularny sukces dla deweloperów.