Reklama
aplikuj.pl

Czekacie na Steam Decka? Mamy dobre wieści prosto od Valve

steam deck

Dziś mamy dobrą informację dla wszystkich, którzy czekają na Steam Decka. Valve wreszcie zacznie sprzedawać swojego mobilnego PCta w formie hand-helda na lewo i prawo, dzięki wzmożonemu popytowi.

Jeśli czekacie na Steam Decka, Valve ma dla Was ważne ogłoszenie

Obecnie kupno Steam Decka wymaga albo wy łożenia więcej pieniędzy na rynku wtórnym, albo oczekiwania na własną kolej w specjalnej kolejce, którą Valve rozpoczęło w ramach zamówień przedpremierowych. Kolejki te ciągną się nieubłaganie, ale wygląda na to, że problemy z produkcją, które są spowodowane epidemią COVID-19 i brakiem części w końcu zaczynają się zmniejszać.

Czytaj też: LEO Coupe to latający supersamochód. Trwa budowa prototypu

Valve oficjalnie już ogłosiło znaczne zwiększenie wysyłki swojego produktu. Wedle nowych informacji „produkcja Steam Decka wzrosła i od teraz firma będzie wysyłać ponad dwa razy więcej egzemplarzy każdego tygodnia”. Jak wpłynie to na Wasze zamówienie? Sprawdźcie tutaj.

Wedle informacji e-maile z potwierdzeniem zamówienia na drugi kwartał 2022 roku zostały już całkowicie rozesłane, oferując kolejnym potencjalnym klientom możliwość przekształcenia rezerwacji w oficjalne zamówienie. Valve zacznie wysyłać zamówienia na rezerwację na Q3 od 30 czerwca.