Darmowy Netflix nawet przez rok i inne nowości od Vectra

Vectra, Vectra nowe logo

Vectra rusza z zimową kampanią przygotowując dla swoich klientów specjalne promocje. Można otrzymać roczny dostęp do Netflixa, a także nowoczesny Smart 4K z Android TV.

Zimowe nowości od Vectra

Przez najbliższe miesiące zarówno nowi jak i już obecni klienci Vectra dostaną w prezencie dostęp do Netflixa nawet na cały rok. Promocja trwa do 15 kwietnia, jednak aktywować usługę można do 30 lipca. Dostęp nawet na rok dostęp dotyczy planu Standard, czyli tego dla dwóch osób. Jeśli chcemy skorzystać z opcji Podstawowej albo Premium można to zrobić. Wówczas darmowy okres albo się wydłuży, albo skróci. W każdym wypadku oznacza to sporą oszczędność.

Z dostępu można zrezygnować w każdym momencie, a po zakończeniu promocyjnego okresu (jeśli nie zrezygnujemy) płatność będzie mogła być doliczona do rachunku. Co istotne nie trzeba będzie mieć nowego konta, bo prezent będzie można wykorzystać na koncie, który już posiadamy. Skorzystamy z niego na dekoderach Vectra z aplikacją Netflix – Smart 4k, a już niedługo też na urządzeniach ADB 4730 CD (czyli Dekoder HD z VOD) i ADB 4730 CDX (czyli Dekoder HD z nagrywarką i VOD). Wystarczy, że zalogujemy się na istniejące konto lub założymy nowe.

Czytaj też:W Google Maps pojawiła się możliwość zakupu biletów na pociąg
Czytaj też: Aplikacja Mój BIK pokaże naszą historię kredytową
Czytaj też: Aplikacja mObywatel coraz popularniejsza. Korzysta z niej 2 mln Polaków

Maja Porczyńska, Head of Business Development w regionie CEE w firmie Netflix mówi:

Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Vectra. W Netflix zależy nam, by najlepsza rozrywka była dostępna dla każdego, a dzięki takim partnerstwom, dostęp do serwisu staje się łatwiejszy. Teraz, wystarczy jedno kliknięcie na pilocie, by fani filmów i seriali mogli cieszyć się szeroką biblioteką tytułów Netflix – od komedii po dramaty, od programów dla dzieci i kino familijne po horrory. Planujemy w tym roku wiele emocjonujących premier, w tym także polskich produkcji, więc na pewno każdy z domowników znajdzie coś dla siebie. Wierzymy, że promocyjna oferta z dostępem do Netflix
w prezencie, pozwoli klientom Vectra odkryć wiele inspirujących historii z Polski i innych krajów świata

Drugą nowością jaką przygotowało Vectra jest dostęp do nowoczesnego dekodera Smart 4K poza ofertami TV Smart i Smart Multiroom. Będą mogli skorzystać z niego także nowi jak i obecni klienci, którzy wybierają podstawową ofertę telewizji cyfrowej (czyli z pakietami Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy) – z dostępem do ponad 200 kanałów TV i wszystkimi funkcjonalnościami.

Z tym urządzeniem do Netfliksa przejdziemy jednym kliknięciem, bo na pilocie bedzie do tego specjalny przycisk. Dekoder działa na systemie Android TV, więc będziemy mieli dostęp do aplikacji znajdujących się w Sklepie Google, a także do opcji wyszukiwania głosowego. Do tego obsługuje treści w 4K, więc oglądanie będzie jeszcze przyjemniejsze.