WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Vectra prezentuje nową ofertę z usługami Smart

Vectra prezentuje nową ofertę z usługami Smart

Tematem przewodnim nowej jesiennej kampanii Vectry jest hasło „Pierwsza internetowa telewizja kablowa”. Ale co to oznacza dla klientów?

Telewizja kablowa kojarzy nam się z ogromną ofertą programów i szeroką biblioteką VOD. Vectra ze swoją usługą Smart łączy ultraszybki internet, najwyższą jakość obrazu i nieograniczony dostęp do rozrywki. To tradycyjna kablówka ze wszystkimi jej zaletami, ale dostępna przez internet.

Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. podsumowuje

Rok 2020 to dla Grupy Vectra kamień milowy. Jesteśmy obecnie największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. Nasze ambicje realizujemy również w obszarze świadczonych usług – od 1 października br., jako pierwszy operator kablowy w Polsce i jeden z niewielu w Europie, oferujemy naszym Klientom dekoder w standardzie 4K oparty o Android TV. W ten sposób połączyliśmy świat tradycyjnej telewizji z przebogatym w multimedialne treści światem Internetu. Wyrazem tego jak się zmieniamy i jacy chcemy być w przyszłości jest nasze nowe logo. Wsłuchując się w głos Klientów pragniemy wspólnie tworzyć rozwiązania wygodne i proste w obsłudze z dostępem do atrakcyjnego kontentu i rozrywki, nie tylko w domu, ale również poza nim – wszędzie tam, gdzie jest Internet.

Usługi Smart w dwóch odsłonach

Jesienna kampania Vectra promuje nową odsłonę oferty i dwie zupełnie nowe usługi. TV Smart czyli niezależną od dostawcy internetu telewizję i Smart Multiroom dla klientów, którzy korzystają już z usług telewizji cyfrowej operatora.

TV Smart to zupełnie nowa usługa w ofercie Vectra. Oferowany wraz z nią dekoder Android TV pozwala na dostęp tradycyjnych kanałów telewizyjnych, serwisów streamingowych, usług VOD, serwisów muzycznych i tysięcy aplikacji dostępnych w Sklepie Play.
Z nowego dekodera oferowanego wraz z usługą Vectra TV Smart będzie mógł korzystać każdy, niezależnie od tego, kto jest jego dostawcą Internetu.

Smart Multiroom to już opcja dla tych, którym Vectra dostarcza już telewizję cyfrową. Będą oni mieli możliwość korzystania z dekodera Android TV, podłączając go do drugiego lub trzeciego posiadanego w domu telewizora. Dzięki usłudze Vectra, funkcje Smart będą dostępne także na odbiornikach starszej generacji, co umożliwi na nich dostęp do różnych aplikacji, prawie 200 kanałów, serwisów OTT i wielu innych funkcji.

Oto co oferuje klientom nowy dekoder, są to najciekawsze z proponowanych funkcji.

  • Funkcja Catch-up TV – możemy wrócić do przegapionego programu do siedmiu dni wstecz
  • Funkcja Restart TV – pozwala na obejrzenie od początku rozpoczętego programu
  • nPVR – czyli nagrywarka zapisująca programy w chmurze
  • Vectra VOD – można na żądanie wybrać spośród kilkunastu tysięcy filmów i seriali
  • Chromecast – bezprzewodowe przesyłanie obrazu z innego urządzenia na dekoder
  • Obraz w standardzie 4K
  • Dostęp do serwisów Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Player, YouTube i TIDAL
  • Dostęp do tysięcy aplikacji, usług, gier i serwisów dostępnych w sklepie Google Play
  • Sterowanie głosowe – wyszukiwanie programów i filmów, a także uruchamianie aplikacji dostępnych na dekoderze.

Vectra nie zapomina oczywiście o swoich tradycyjnych usługach. Dzięki zmianom klienci sami będą mogli dostosowywać oferty do swoich potrzeb, pakiet TV w dowolnym wariancie będzie można połączyć z dowolnym wariantem oferty usług internetowych. Dodatkowo przygotowano wiele promocji, któreprezentuje Cezary Pazura – aktor filmowy
i teatralny. Usługi oferowane w formie prezentu do danego pakietu osiągają wartość nawet do 400 zł, a są to np. dostęp do aplikacji HBO, Eleven i TIDAL w prezencie na 6 miesięcy. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej operatora.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News