Reklama
aplikuj.pl

Warhammer Vermintide 2 z darmową zawartością

vermintide 2

Warhammer Vermintide 2 otrzymało nową zawartość. To co jest jednak tutaj oczywiście najlepsze, to to, że jest ona zupełnie bezpłatna. Co dostajemy zatem w ramach szczodrości twórców?

Więcej zabawy w Warhammer Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja cieszącej się uznaniem krytyków gry Vermintide. Czas powrócić do zażartej pierwszoosobowej kooperacyjnej gry bitewnej z emocjonującą przełomową akcją rozgrywającą się w apokaliptycznych Czasach Końca w zrujnowanym wojną świecie „Warhammer Fantasy Battles”.

Czytaj też: Resident Evil 4 przestanie Wam mrugać w oczy na PlayStation 5

Pięcioro bohaterów podejmuje się walki z jeszcze większym zagrożeniem – połączonymi siłami nikczemnej i niszczycielskiej armii Chaosu oraz hordy Skavenów. Przygotuj się na niebywałe wyzwania, gdy wraz ze swoją drużyną będziecie desperacko walczyć o przetrwanie w tej niekończącej się rzezi. Wybieraj spośród 15 różnych karier, odblokowuj talenty w drzewku, dostosowuj arsenał do własnego unikalnego stylu gry, walcz na niezliczonych oszałamiających poziomach i podejmij się wyzwania nowego systemu bohaterskich czynów. Tylko od ciebie i twoich sojuszników zależy, czy batalia zakończy się druzgocącą porażką czy zwycięstwem.

Do gry trafiło teraz darmowe DLC Tower of Treachery. Bezpłatny dodatek dostępny jest dla wszystkich posiadaczy Vermintide 2. Dodaje on nową misję do poprzedniej aktualizacji zawartości gry, Treacherous Adventure, uzupełniając zestaw map składający się z dwóch przygód dla Warhammer: Vermintide 2. DLC wprowadza również do gry 13 nowych wyzwań.