Reklama
aplikuj.pl

Vivo S10 pojawił się na plakatach promocyjnych. Premiera coraz bliżej

Vivo S10 pojawił się na plakatach promocyjnych
vivo S10

W Chinach zaczęły pojawiać się fizyczne plakaty zapowiadające smartfona Vivo S10. Oznacza to więc, że premiera jest już za rogiem. Co wiemy o tym modelu i jak się prezentuje?

Vivo S10 pojawia się na plakatach promocyjnych

Pojawienie się fizycznych elementów promocji sugeruje, że premiera nowego smartfona Vivo jest bliżej, niż można było przypuszczać. Na plakatach widać prostokątną wyspę aparatów z trzema obiektywami i podwójną lampą błyskową LED, notch, a także plecki w gradientowym kolorze. Zdjęć jest kilka, więc możemy przyjrzeć się smartfonowi dość dokładnie. Są one zgodne z wcześniejszymi renderami. Zobaczcie sami:

Co wiemy o specyfikacji Vivo S10? Smartfon ma być wyposażony w chipset chipset Dimensity 1100 wspierany przez 8 lub 12 GB pamięci RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Nie znamy pojemności baterii, ale wiadomo, że będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie 44 W. Od 0% do 38% załadujemy ją w ciągu zaledwie 15 minut. Vivo S10 będzie działał na systemie operacyjnym Android 11 z nakładką FunTouchOS.

Czytaj też: Pokaz Galaxy Watch4 Classic Samsunga z każdej strony

Fot. It Home

urządzenie ma mieć 7,35 mm grubości i wagę 173 gramów. Jeśli zaś chodzi o aparaty, to przecieki mówią o jednostce głównej 108 Mpix i aparacie do selfie 44 Mpix.