Reklama
aplikuj.pl

Voila AI Artist – aplikacja, która zmieni Cię w postać z kreskówki

Voila AI Artist - aplikacja, która zmieni Cię w postać z kreskówki

Zauważyliście w ostatnich dniach w mediach społecznościowych istny wysyp zdjęć przedstawiających twarze ludzi, ale w wersjach rodem z bajek Disneya czy Pixara? Odpowiada za to aplikacja Voila AI Artist, która bardzo szybko zyskała ogromną popularność. I trudno się temu dziwić.

Aplikacja Voila AI Artist zmieni Cię w postać z bajki

Nie byłabym sobą, gdybym nie odszukała aplikacji działającej takie „cuda”. Voila AI Artist dostępne jest zarówno na iOS jak i na Androidzie umożliwiając użytkownikom nadanie swojej twarzy rysów rodem z bajki 2D lub 3D. Co istotne, dostępna jest w wersji płatnej, albo darmowej, w której musimy jednak oglądać reklamy, a na zdjęciach pojawia się znacznik. Płacąc za apkę tego nie ma, a zdjęcia przesyłają się o wiele szybciej. Można w niej odmienić swoją twarz, albo oblicze któregoś z celebrytów dostępnych w bazie. To jeszcze nie wszystko, bo jeśli jesteście fanami dzieł dawnych mistrzów, to Voila AI Artist może zmienić Waszą twarz tak, by wyglądała jak z obrazu. Jest też opcja uzyskania karykatury.

Czytaj też: Data premiery Samsung Galaxy M32. Wiemy już sporo

Efekty są naprawdę świetne, co możecie zobaczyć w galerii powyżej. Sztuczna inteligencja radzi sobie świetnie w zmienianiu nas w postaci z bajek Disneya, renesansowych obrazów czy tworząc prześmiewcze karykatury. Voila AI Artist zdobyła serca nie tylko zwykłych użytkowników postali społecznościowych, ale też celebrytów. Nawet prezenterzy amerykańskich stacji telewizyjnych ulegli jej magii zmieniając współpracowników w księżniczki i książąt Disneya.

https://twitter.com/KatieMorseNews/status/1402571866938687493

Czytaj też: Galaxy S21 FE opóźniony, czy jednak nie? Odpowiedź Samsunga nie rozwiewa wątpliwości

Spodziewać się można jednak, że tak szybko jak Voila AI Artist zyskała popularność, tak odejdzie w zapomnienie. Pamiętacie chyba, jak jakiś czas temu FaceApp zaoferował możliwość odmłodzenia i postarzenia, a świat oszalał na punkcie tej funkcji. Zapewne za jakiś czas pojawi się kolejna apka, która da jeszcze więcej możliwości zmiany twarzy.