Reklama
aplikuj.pl

Galaxy S21 FE opóźniony, czy jednak nie? Odpowiedź Samsunga nie rozwiewa wątpliwości

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Według dotychczasowych informacji Galaxy S21 FE miał zadebiutować w sierpniu tego roku. Nowe doniesienia z kolei wskazują na zawieszenie produkcji. A co na to Samsung? Nic konkretnego…

Galaxy S21 FE opóźniony?

Samsung Galaxy S21 FE to tańszy model najnowszego flagowca producenta. Wyczekujemy go już od dłuższego czasu na bieżąco śledząc najnowsze doniesienia na jego temat. Dotychczas wszystko wskazywało na to, że smartfon ujrzy światło dzienne w sierpniu. Niestety nowe plotki wskazują na opóźnienia w produkcji wynikające z braków układów scalonych. Koreański serwis ETNews doniósł, że z tego powodu produkcja nowego modelu SE została wstrzymana. Serwis dodał również, że jego źródła wskazują możliwość całkowitego anulowania produkcji.

Czytaj też: Realme X9 Pro – możliwe, że poznaliśmy pełną specyfikację tego modelu

Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE

Po tych informacjach w sieci zawrzało i technologiczne portale zalały fale spekulacji i plotek. Zaczęło się wczoraj, a już dzisiaj mamy odpowiedź przedstawiciela Samsunga. Liczycie na konkrety? Musimy Was rozczarować. Komunikat jest krótki, a dowiadujemy się z niego tylko tego, że Samsung nie może wdawać się w szczegóły Galaxy S21 FE i żadna decyzja w związku z rzekomym zawieszeniem produkcji nie została podjęta.

W skrócie – wiemy dokładnie tyle samo, co wcześniej. Producent ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył plotkom, więc nadal pozostają nam jedynie spekulacje.

Czytaj też: Spójrzcie na Realme Book. Nowy laptop na zdjęciu

Co zaoferuje Galaxy S21 FE?

Specyfikacja tego smartfona również nie została oficjalnie potwierdzona, ale wiemy na ten temat sporo dzięki przeciekom. Tańsza wersja Galaxy S21 ma mieć wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala i zaoferuje nam odświeżanie na poziomie 120 Hz. Całość napędzi procesor Snapdragon 888 z 6 lub 8 GB pamięci RAM, co potwierdził niedawny wyciek z bazy Geekbench. Z przodu mamy dostać kamerę 32 Mpix, zaś z tyłu trzy aparaty 12 Mpix + 8 Mpix + 12 Mpix.