Reklama

Jak jeździ się elektrycznym Volkswagenem ID3?

Możecie już zamawiać swojego Volkswagena ID.3 od kilku dni, ale jeśli nadal rozważacie zakup, rzućcie okiem na to, jak prowadzi się to elektryczne cacko z „realistycznej” perspektywy.

Jak podawał producent w oficjalnym ogłoszeniu, modelem ID.3 Volkswagen otwiera nowy rozdział w historii elektrycznej motoryzacji. Pod nadwoziem ID.3 kryją się nowoczesne rozwiązania techniczne platformy MEB przeznaczonej do samochodów elektrycznych. ID.3 jest już dostępny do zamawiania od 155890 zł. W późniejszym etapie do oferty dołączy ID.3 Pure z mniejszym zasięgiem w cenie 130000 zł.

Zainteresowanych zamówieniem odsyłam tutaj, a chętnych tylko na obejrzenie tego, co ID.3 ma do zaoferowania, zapraszam do obejrzenia poniższego filmu z udziałem modelu w wersji 1st.

Czytaj też: Roadster Honda S660 od Mugen, to bestyjka tylko z wyglądu

Prezentacja tego elektrycznego Volkswagena obejmuje jazdę po drogach wiejskich i autostradowych, a także szybkie spojrzenie na wygląd zewnętrzny i wnętrze (przód, tył, bagażnik i pod maskę). W skrócie? Wygląda to jak solidny, codzienny samochód dla każdego.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News